0
clear
  • Тестенини сушење рек расклопна за сушење на домашна тестенини, шпагети, тестенини или ramen. Направени од бамбус за сила. Корисни тестенини рек каде што тоа е количка ?
  • -20%
  • -20%
Тестенини сушење рек расклопна за сушење на домашна тестенини, шпагети, тестенини или ramen. Направени од бамбус за сила. Корисни тестенини рек каде што тоа е количка ?

Тестенини сушење рек расклопна за сушење на домашна тестенини, шпагети, тестенини или ramen. Направени од бамбус

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тестенини сушење решетката е корисна кујна додаток за да имаат кога правење домашна тестенини, шпагети, fettuccine, ramen или тестенини.Собрани димензија : 13.Само 2 делови и инстант монтажа и демонтажа на решетката.Укината димензија : 13.На процесот на сушење помага на тестенини ленти да стане закоравен и посува, така што тоа не ќе се држи заедно за време на готвење или кога се чуваат за подоцнежна употреба.Направени од недовршениот бамбус кои се полесни од тврдо, но ја поседува силата на дрвени предмети.УДОБЕН тестенини изработка на алатки за да ги поседувате за да ја направите вашата домашна тестенини, шпагети , ramen или тестенини, кога ќе треба да се спречи шпагети од држат заедно, кога готвење.Оваа тестенини сушење решетката е направен од бамбус и тоа е направено на монтажни рамка прикачена на дрвени застане.Тоа е погоден за оние кои сакаат користење на природни производи за нивната подготовка на храна.Нозете на тестенини сушење рек имаат изградено во магнети за да се задржи се задржи во место за да се спречи движење во текот на складирање или да се движат низ кујната.64 (Хт), Тежина : 13.Лесни во споредба со слични дрвени предмети полици, а сепак силен.На тестенини сушење решетката е компактен објект и тоа го прави чување бриз како стапало кога укината или пропадна е рамен пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Palmolive Еко Гел машина за миење Садови Детергент, Лимон, Поздравниот, 75 fl мл : Нуди чувствувате чистење во в

Топ рек машина за миење садови безбедно, не микробранова печка.Направени од издржлив, BPAfree пластика.Удоб

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

Светот е #1 препорачува бренд се Препорачува од страна на повеќе машина за миење садови брендови во свет

Памук Смеса.Дише и Пријатно Памучна ткаенина за бебе момче облека, модни роденденски подарок за вашите

УНИВЕРЗАЛНА SKID STEER ВРСКА : Нашиот супериорен дизајн се вклопува во речиси сите пропадна steers, товарачи, и

ЕЛИМИНИРА МИРИС : Нашата формула целосно го неутрализира мирис на изворот, оставајќи отпадоци тави цело

★【Квантитетот и Боја】12 Пакети Јасно Бел Документ Коверти, Издржлив и Лесен за Употреба...

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 K1 (Тип VW12 / А)(VIN# GC0536000019999999) Мал Мотор.Количин

????СУПЕР УДОБНО!Без разлика дали сте на плажа или во работа за статистика, овој дрес ќе направи да се чувс

Производ Големина : Должина 32 Инчен Ширина 32 Инчи ( 80 x 80 cm) Круг.Answer : ___________________________ Note : Пакетот Вклучува

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron

Однесете ја до парк, плажа, на планина, го однесе до небото и да го фати сите!Користете го водоотпорен слу

Модел имаме специјално дизајниран за дигитални индикатор знаци, кои се поефикасно и побрзо да се корист

ДИМЕНЗИЈА : Правни големина за доволно простор, 14 x 10 инчен / 37 x 26 см, погодна за разни документи, проекти,

Големина:месо тело Големина (B x H) : 1 / 2" x 1 / 2" Севкупната Должина (L) : 4.5".GTN2 вметнете престане да обезбедув

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron

★【Количина во Пакет】 2 парчиња на Предната Горниот Суспензија за Контрола на Арм ★【Осветленост#】 K64029

Тешки ѕид bulkhead е моделирана на највисоко отпорност на ПВЦ елиминирање на можноста за наоѓање на скриени

Висок Квалитет : пред влез влезот има водоотпорна пролет корица која се затвора кога не е во употреба за

МОЌЕН Брзо дејство, тројно ензим формула се распаѓа отпад и ткиво за да се спречат clumping, затнување, и рез

Хардвер Само, Не вклучувајќи вратата панел.Основни информации : Материјал : Метал;Површина : Брусен нике

Содржи (1) resealable торбичка, секој со 20 одделни јазичиња на машина за миење садови сапун во внатрешноста.Пр

Please wait...