0
clear
  • Златниот Брег Неограничен Пакет на 25 Расположливиот Опремени Масажа Табела Листови - Тешки Бела Еластична Кревет Листови, Совршен за Лекарите Канцелариите, Бањите
  • -20%
  • -20%
Златниот Брег Неограничен Пакет на 25 Расположливиот Опремени Масажа Табела Листови - Тешки Бела Еластична Кревет Листови, Совршен за Лекарите Канцелариите, Бањите

Златниот Брег Неограничен Пакет на 25 Расположливиот Опремени Масажа Табела Листови - Тешки Бела Еластична Кревет

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

САНИТАРНО - Овие расположливиот масажа табела кревет листови дојде фабрика санирани и да се обезбеди вашите клиенти и пациентите се заштитени од табелата.Листови држете сигурно околу рабовите на масата.Секој лист се вклопува маси за мерење 69-75" долг од 25-31 инчи ширина.Не-плетени памук создава мека и еластична лист.Кожата контакт-преносливи болести, како што се брадавици.Ниска цена не значи и низок квалитет - нашите расположливиот листови се thickest на пазарот.Ова ги прави совршен листови за масажа терапевти кои патуваат до своите клиенти домови, бидејќи нема потреба да се носат неколку групи на тешки, не-за еднократна употреба листови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Повеќето удобно масажа листови некогаш : 100% памук, двојнобранеа фланелен боксери е мека и пријатна.Оваа

( ♥ ᴗ ♥)( ♥ ᴗ ♥)Дали има Температура Или Сезона, Тој Нуди Луксузен И Удобен Искуство Да Ви Обезбеди Со Кв

Сигурен Избор Изработени од неплетени ткаенини, за еднократна употреба табела листови се совршени за с

Секогаш Уживам Во Ова Удобно Искуство.( ♥ ᴗ ♥)一一一一一☆☆☆☆☆一一一一一一Features : Овој вид на масажа кревет

* 500 Парчиња лице остатокот лулка покрива За салон за убавина, масажа, салон за убавина, сауна, соба, hotel, п

❤Custom Sizeако Стандардната Големина Не Е Погоден За Масажа Маса,ве Молиме Одберете Го Прилагодувањето И д

★Нашите ватенка опфаќа лесно се чисти, нема потреба да се грижите за собирање, исчезнува и брчки по повт

Ако чекате подолго тоа ќе предизвика масла да се постави, што ги прави повеќе тешко да се перат.*Предтест

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

❤Висок Квалитет Влакна100% Полиестер,Изработени Од Мека Полиестер Влакна,Па Антиизбледи И Антинамали, п

★На ткаенина е мека и удобна, со добра пропустливост на воздух, не е лесно да се pilling, и не е лесно да исче

Кожата и Косата Пријателски : Нашата масажа табела листови опремени се направени на сатен делукс матери

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

❤Гаранција за услугитение Сме Тука за Да Бидете Сигурни дека Ќе Добиете Најдобра Услуга на Клиентите И

* Ви се чини како природна состојба, никаква бучава, не ќе се држи на клиентот како и хартија...

☆ Силна куповна моќ го прави возможно да се користи повеќе удобен и различни производи.Секогаш Уживам В

❤На ткаенина е мека и удобна, со добра пропустливост на воздух, не е лесно да се pilling, и не е лесно да исче

Лицето прима дупка : Дизајниран со лицето дишење дупка и мобилен телефон страна џеб.Ние ќе се вратам на в

Нежно Масажа Табела Valance Лист Покрие со Лицето Дупка.Ја прави вашата СПА соба професионално и уредно, об

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА : EARTHLITE Опремени за Еднократна употреба Лице Лулка Опфаќа лесно мо

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

Секогаш Уживам Во Ова Удобно Искуство.( ♥ ᴗ ♥)一一一一一☆☆☆☆☆一一一一一一Features : Овој вид на масажа кревет

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

Please wait...