0
clear
  • Ноќни Enuresis Бебе Монитор Урина Откривање на Лек Медиокритет Обука, Bedwetting Аларм за Момчиња Девојчиња Возрасни Инконтиненција Постарите Ефективен Начин за мали Деца
  • -20%
  • -20%
Ноќни Enuresis Бебе Монитор Урина Откривање на Лек Медиокритет Обука, Bedwetting Аларм за Момчиња Девојчиња Возрасни Инконтиненција Постарите Ефективен Начин за мали Деца

Ноќни Enuresis Бебе Монитор Урина Откривање на Лек Медиокритет Обука, Bedwetting Аларм за Момчиња Девојчиња Возрасни

DEN 374.40

Достапност
Достапно за нарачка

Музика и звук, а не евтини електронски сигнализација и squawks.Голем дел од технологијата.Целосна палета контрола на јачина на звук за да ја прилагодите јачината на звукот во секое такво ниво, од гласни да молчи,Флексибилни Прилог за Облека : Користи вграден во клипот или безбедноста-pin е предвидено да се даде голема флексибилност да се закачите на алармот кутија било каде на вашето дете или пациентот облека.By будење, кога тие се навлажни, со текот на времето (недели до месеци), децата учат да се забележи целосна мочниот меур, се разбудам и да одат во тоалет.Услуги на клиентите гаранција : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ние ви даде options (опции) за да ги користите како што би сакале да.Континуирана контрола на јачина на звук ви дава целосна контрола на јачината на звукот, од гласни за да молчи.За 15-30 дена од пристигнувањето Пред клиент е задоволен, ќе се обезбеди најдобра услуга за вас не се обиде.Bedwetting аларми се најбрз начин да се реши bedwetting еднаш и за сите.Тенките, безжичен сензор за влага е ставен во една детска долна облека или пелена.Потење отпорни (без лажни аларми) : новата нема да бидат предизвикани од потење, како и речиси сите други bedwetting аларми.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Кога се користи како режисер со ноќта тоалет обука, до 9 од 10 деца се запре bedwetting.Бесплатни bedwetting, децата растат во самодоверба и целото семејство бенефиции.Комплетен компјутерски контролирани полно опремен кревет-мокрење аларм им овозможува на различни карактеристики и контроли : Обезбедува музика, вибрации & комбинација на музика и вибрации.Ние ќе се придржуваат до начело на "Интегритет, Обезбедување на Квалитет, Прв Клиент, Усогласеност со Договори за Испорака на Време", а не "исклучителна".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Безжичниот, батеријавклучен аларм (батеријата вклучена) може да биде во близина на детето или со еден ро

Кога се користи како режисер со ноќта тоалет обука, до 9 од 10 деца се запре bedwetting.Безжичниот, батеријавкл

МАЛИ И ПРЕНОСЛИВО ENURESIS АЛАРМ Тенок, Елегантен и стилски, преносни bedwetting (enuresis) аларм доаѓа со меѓусебно

★ Вибрации потсетување, кога алармот беше активирате, постои глас и малку вибрации за да ве потсети.Ова

Тоа ќе потрае 3~4 месеци да се запре bedwetting, ние сме секогаш тука да ви помогнат.Нашата цел е да обезбедиме

Опис : Ова е 3 во 1 мултирежими мокрење аларм со интелегентни minicomputer контрола и мултиалармот режими се из

задржи вашето бебе надвор на ладно и да му помогне да се здобијат со доверба Кога инсталацијата е заврше

Мини големина, лесно да се инсталира и да се носи, тоа може да биде скриена под облека и лесен за употреба

Please wait...