0
clear
  • FEL-PRO VS 50697 Р Вентил Покрие Заптивка Сет
  • -20%
  • -20%
FEL-PRO VS 50697 Р Вентил Покрие Заптивка Сет

FEL-PRO VS 50697 Р Вентил Покрие Заптивка Сет

DEN 231.36

Достапност
Достапно за нарачка

Секогаш вратете гума grommets (ако се присутни) за да се обезбеди соодветна утовар и запечатување на вентил за да се покрие.Дизајниран да се печат на вентил за да се покрие/cam капак на врвот на мотор цилиндри на главата, на вентил за да се покрие заптивка спречува моторно масло од протекување надвор од заеднички.Не притисни и лизгајте ги прстите долж заптивка, ќе заврши со "рецидив" заптивка материјал.Груба работи моторот/misfires (протекување искра plug цевка пломби).СЕКОЈ ДЕЛ ЗА ПОПРАВКА Fel-Pro заптивка поставува вклучува секој дел се потребни за поправка освен ако не е поинаку наведено.Овие не само што предизвика грозен дамки, но може да доведе до сериозни проблеми ако не се санираат.Fel-Pro® дихтунзи нудат 100% возило справување со одредена апликација материјали да ви даде запечатување решенија со перформанси и издржливост професионалци доверба Протекување од вентил опфаќа може да биде проблематична.Валкани вентил покрие – доказ за истекување на масло.На вентил за да се покрие заптивка withstands на стресот на две површини зголемување, намалување, warping и триење додека запечатување во моторното масло.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????СУПЕР УДОБНО!Без разлика дали сте на плажа или во работа за статистика, овој дрес ќе направи да се чувс

Топ рек машина за миење садови безбедно, не микробранова печка.Направени од издржлив, BPAfree пластика.Удоб

7 во секој пластични папки одговара прилично голем капацитет, што ќе се одржи до 150 листови А5 Трудови...

Внатрешна и надворешна декорација, совршени за дневна соба, кујна, студија, бања, скали, училницата, учил

Цврсто дрво изградба.Еден комунални фиока.Две вратата отворена за складирање со прилагодлива полица во

Висок квалитет, HD отпечатоци на премиум Платно, Водоотпорен, УВ отпорни, Исчезнува Отпорни Затворен.За с

Palmolive Еко Гел машина за миење Садови Детергент, Лимон, Поздравниот, 75 fl мл : Нуди чувствувате чистење во в

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА

Хардвер Само, Не вклучувајќи вратата панел.Основни информации : Материјал : Метал;Површина : Брусен нике

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron

★【Количина во Пакет】 2 парчиња на Предната Горниот Суспензија за Контрола на Арм ★【Осветленост#】 K64029

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Тешки ѕид bulkhead е моделирана на највисоко отпорност на ПВЦ елиминирање на можноста за наоѓање на скриени

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Памук Смеса.Дише и Пријатно Памучна ткаенина за бебе момче облека, модни роденденски подарок за вашите

УНИВЕРЗАЛНА SKID STEER ВРСКА : Нашиот супериорен дизајн се вклопува во речиси сите пропадна steers, товарачи, и

Големина:месо тело Големина (B x H) : 1 / 2" x 1 / 2" Севкупната Должина (L) : 4.5".GTN2 вметнете престане да обезбедув

ДИМЕНЗИЈА : Правни големина за доволно простор, 14 x 10 инчен / 37 x 26 см, погодна за разни документи, проекти,

Тип : Украсениот Случај Број на Модел : W2 RСоларен 3 P63 A230 VAC is_customized : Yes Име на Производ : Соларен Двојна Моќ

Висококвалитетни материјали : Направен од висококвалитет најлон материјали, трајни, изолација и носато

Направени со користење на највисоко квалитетни компоненти.Изведба и квалитет се тестира.Повеќето дове

????Отстранлив т ефект декорација стил, нека ви се занесе во забава на чување на вашата соба ????Лесен за Ин

Функција : Женска Преголеми Sweatshirt, Sherpa Pullover Женска, Меки Руно, Долг Ракав, Околу Врат, Лабави, Солидна Бој

Целосно Расположливиот Лична Хигиена Пакет.Вклучува Женска Санитарна Заштита.Вклучува Lip Balm 1санитарни

Пакет Содржи : 30pcs јасно плик папки со копче затворање.На обновливи плик може да се користи за на училишт

Доаѓа со винил размавта за сите двојни проверки.Само се лизга размавта помеѓу проверки за да се создаде

Please wait...