0
clear
  • Wolddress Женска Долг Ракав Осип Guard Кошула Заштита Од Сонце Костим За Капење Пливаат Блузи
  • -20%
  • -20%
Wolddress Женска Долг Ракав Осип Guard Кошула Заштита Од Сонце Костим За Капење Пливаат Блузи

Wolddress Женска Долг Ракав Осип Guard Кошула Заштита Од Сонце Костим За Капење Пливаат Блузи

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : .Бански Кошула Карактеристики : Full zip пред затворање, со длабоко худ дизајн, вграден градник, долги ракави, тенок одговара, тропски модели, цврсти бои, и висок квалитет на костим за капење ткаенина.Да се вклопуваат добро, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред цел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

87% Полиестер, 13% Spandex.Машина За Миење.Raglansleeve rashguard кој стои јака и логото на градите.Kanu Surf претставува наши

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Не Затвор

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

87% Полиестер, 13% Spandex.Машина За Миење.Raglansleeve rashguard кој стои јака и логото на градите.Kanu Surf претставува наши

(Јамка останува скриен, ако не сакате да го користите).Ако не сакате вашиот Rashguard вее околу вашиот стомак,

Комбинација на Модата, Спортски, Секојдневен, Тенок и Класичен.82% Најлон, 18% Spandex.Осип Guard Стил : САМО сурфа

100% Полиестер.Се повлече На затворање.UPF 50+ блокови 98% од UVA / UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Classic е технички домот,

80% Најлон, 20% Spandex 【Увезени, со најдобра услуга на клиентите】Ние ви препорачуваме сајт кои се однесуваат

Патент затворање.П : што Е патент / лизгачот пластични или метални?.Тоа е полуавто дека можам да го заклуч

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

87% Полиестер, 13% Spandex.Машина За Миење.Raglansleeve rashguard кој стои јака и логото на градите.Kanu Surf претставува наши

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Краток ракав rashguard кој екипажот деколте и контраст панели на стран

Please wait...