0
clear
  • Сомот Кочии Дневна Внатрешна со 3 Полулегнал Агли, Модерен Sleeper Стол Кревет за дневната Соба и Спалната соба, Конвертибилна Дневна Стол со Солидна Заострените Метал
  • -20%
  • -20%
Сомот Кочии Дневна Внатрешна со 3 Полулегнал Агли, Модерен Sleeper Стол Кревет за дневната Соба и Спалната соба, Конвертибилна Дневна Стол со Солидна Заострените Метал

Сомот Кочии Дневна Внатрешна со 3 Полулегнал Агли, Модерен Sleeper Стол Кревет за дневната Соба и Спалната соба,

DEN 8879.52

Достапност
Достапно за нарачка

Преносливи со подароци.Уште повеќе, цврсти златни метални нозе направи база постабилна и ќе има нема рѓа и flaking боја лесно.Ние и ветуваме дека ќе се потрудиме да вашето задоволство.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. ➢ 2 во 1 Конвертибилна Стол Кревет : На backrest може да се прилагоди на 3 различни полулегнал агли, како дизајнот може да се избегне седи премногу долго во една положба, па како да се намали болката во грбот. ➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет сомот, што е многу мазна и мека.Внатрешноста е исполнета со висока густина пена за подобра еластичност, што го прави удобно да седат и тоа не ќе стане надвор од форма лесно. ➢ Цврст Структура : рамките на нашите кочии дневна стол е изградена со цврста иверица, која е многу здрав и нема да попуштат лесно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стил : едноставен и модерен.материјал : пластика.Применливи објект : Возрасни.Погоден за ресторан студиј

Изработени од горестандард за квалитет дрвен материјал со парична казна изработка така има мазни и трк

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

Стил : едноставен и модерен.материјал : пластика.Применливи објект : Возрасни.Погоден за ресторан студиј

Безбедност Материјал висина засилен панели се спречи бебе од повлекува над.ASTM сертифицирани.Не се лизг

3", малку пошироко на предната и потесни на задната страна на дизајнот.План започнува на датумот на купув

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет сомот, што е многу мазна и мека.Внатрешноста е

Применливи прилики : конференциска сала, ресторан, канцеларија, студија, спална соба, училница, кафе, бар

Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Мек Силикон TPU Браник нудат заштита од случајно паѓ

Овозможува многу опции за да им помогне го задржи вашето дете соба, училница, дневните или playroom ослободе

И ова бебе playard со bassinet доаѓа со lockable тркала, така што родителите можат слободно да се движат овој пакет n

Приклучи се вашите омилени херојски Кученца со Шепа Патрола виткање деца активност табела поставена од

Елегантни & Практичен Дизајн : Чисти линии и стилски дизајн додава современ допир да вашиот дом и кујна.Т

Уште една многу корисна карактеристика на оваа градите – настрана од рака фиоки – е голема горна површ

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

КУКЛА КОШНИЦА ПРЕВОЗНИКОТ : Оваа симпатична мојсеј кошница превозникот одговара на кукли до 15".ОДЛИЧЕН

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

ЗАЧУДУВАЧКИ СЕКАДЕ : се Направи вашата соба заслепуваат со овој компактен 3фиока салон дека е насликана

Клупата места отворени за да се открие скриени складирање.Седишта и база во бела насликани заврши.Доаѓа

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење ❤️ Направени од приј

Стил : едноставен и модерен.материјал : пластика.Применливи објект : Возрасни.Погоден за ресторан студиј

Please wait...