0
clear
  • Kanu Surf Момчиња Рај UPF 50+ Сонце Заштитни Rashguard Пливаат Кошула
  • -20%
  • -20%
Kanu Surf Момчиња Рај UPF 50+ Сонце Заштитни Rashguard Пливаат Кошула

Kanu Surf Момчиња Рај UPF 50+ Сонце Заштитни Rashguard Пливаат Кошула

DEN 125.76

Достапност
Достапно за нарачка

Само кликнете на логото на врвот на производот страница да се продавница висок квалитет Kanu Surf производи за целото семејство во едно погодно место.Основана во право во срцето на Облека Област во Њујорк, тие прво се продаваат на врата-до-врата до локалните сурфери, мајка и поп surf продавници, и неколку подарок продавници во локалните плажи.Не Затворање затворање.Kanu продолжува да иновираат и да се донесе голема нови стилови постојано да продавници низ земјата : пливаат водови, boardshorts, rashguards, плива кошули.Достапни во Момчињата 2-16.UPF 50+ оценка на rashguards и да пливаат кошули за одлична заштита од сонце.Kanu Сурфате Брзо Сува Технологија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

80% Најлон, 20% Spandex.Увезени / Дизајниран во САД.ПОДГОТВЕНИ ЗА ИГРА Оваа симпатична дизајн е совршен за цел

Брзсува полиестер / spandex.Одг деца момчиња симпатична и стилски краток ракав осип guard врвот.Кој Pikachu удира

Полиестер / Spandex.Патент затворање.UPF 50+ блокови 98% од UVA / UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Juno ткаенина е еластична, м

Полиестер / Spandex.Патент затворање.UPF 50+ блокови 98% од UVA / UVB зраци.ТКАЕНИНИ : Аква Juno ткаенина е еластична, м

85% Полиестер, 15% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.СЕ СВРТИ КОН НАДВОР МАШИНА ЗА МИЕЊЕ СО ЛАДНА КАКО БО

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон,Elastane.Деца костими за капење за

Брзсува полиестер / spandex.Дизни се млади момчиња симпатична и стилски краток ракав осип guard врвот.Одликув

Увезени.UPF 50+ : Часа на игра на сонце без да се грижиш за изгореници; едно парче rashguard костим за капење нуди

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон,Elastane.Деца костими за капење за

Please wait...