0
clear
  • Модерната Tufted 2 во 1 Кочии Дневна Стол Затворен Акцент Стол Сомот Sleeper Еден Седишта Троседот Каучот Кревет со Прилагодливи Агли Backrest Конвертибилна регулируема Обле?
  • -20%
  • -20%
Модерната Tufted 2 во 1 Кочии Дневна Стол Затворен Акцент Стол Сомот Sleeper Еден Седишта Троседот Каучот Кревет со Прилагодливи Агли Backrest Конвертибилна регулируема Обле?

Модерната Tufted 2 во 1 Кочии Дневна Стол Затворен Акцент Стол Сомот Sleeper Еден Седишта Троседот Каучот Кревет

DEN 9599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно надополнува било оркестарот со елегантно tufted перници, полиран нозе, и ниско-slung седиште.На дише кадифен-допир ткаенина encases дебели поместена перници за да ви даде часа на удобност.стилски седи, додека шарени тапацир дава овој стол прекрасен, уникатен изглед, кој е сигурен да стојат во сите добри начини.Забавувајте се со вашиот простор со нашите чудат, модерен акцент стол.Вкупно : 31.10" H x40.94" W X 62.20" L.Net тежина : 69.43 LB.Боја : Зелена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TUFTED ФОТЕЛЈА Уметнички и функционални, Оставина става современ шмек на безвременски копчеtufted седиште с

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

СОЛИДНА STRUCTRUE : На конвертибилен кочии салон е покриен со висок квалитет вештачка кожа, благородна и еле

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

Канцеларија Ѕвезда AVE ШЕСТ Криви Tufted Кочии Дневна, Покриени со Високи Перформанси, Лесно се Грижи Ткаени

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

СОЛИДНА STRUCTRUE : На конвертибилен кочии салон е покриен со висок квалитет вештачка кожа, благородна и еле

【Издржлив Материјал】Оваа патио дневна стол карактеристики рѓа доказ прав обложен челик рамка, која е

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Лабава Назад и Тесни Седишта "Т" Облик Перница.Скатен Оружје.Материјал : Кожа.Боја : Зелена Нашите произв

3 Прилагодливи Backrest : Оваа дневна стол донесува двевоедно дизајн.На backrest има 3 прилагодливи агли, кој не с

Преносливи со подароци.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Боја : Розова.Треба да с

Please wait...