0
clear
  • Дипломат Црно Дрво Заврши Шест Види Winder со Јапонски Mabuchi Моторни Види Winder
  • -20%
  • -20%
Дипломат Црно Дрво Заврши Шест Види Winder со Јапонски Mabuchi Моторни Види Winder

Дипломат Црно Дрво Заврши Шест Види Winder со Јапонски Mabuchi Моторни Види Winder

DEN 7680.00

Достапност
Достапно за нарачка

5 запре : winder ќе ротираат на стрелките на часовникот за 5 минути, тогаш контра-стрелките на часовникот за 5 минути. 1 Година Од Производителот, Со Гаранција.Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Ентериерот е наредени со црна карбонски влакна и храбар црвени акценти.Овој нов Дипломат winder кој ултра тивок Јапонски Mabuchi мотор е одлично за луѓе кои не носат автоматско или само ликвидација се види секој ден, или да има повеќе од 1, види winders се достапни да се складираат автоматски рачни часовници и чувајте ги рана.Knob програма прилагодувања : 1 запре : единица е исклучено.Автоматско само ликвидација види треба да се чува рана и водење на колку што е можно за да се спречи нејзиното масла од congealing со текот на времето, кои ги намалува точност.Високо Сјајна Црна Дрво Заврши.Овој циклус ќе се повторува постојано се за 3 часа, а потоа остатокот за 9 часа.Ова ќе осигура дека долговечност во ликвидација систем, како и winder себе.Надворешноста е направена од исклучителна црно дрво заврши дека е едноставно го одзема здивот.Тоа е со таа страст која секој Дипломат производ е произведен со една цел во умот : да Обезбеди квалитетни производи по цена секој може да си го дозволи.Доколку на вашиот види winder треба да се поправи или сервисирани, ние се реши проблемот брзо и ефикасно.Нашата страст не завршува таму. 2 прекинете : winder ќе ротираат на стрелките на часовникот за 2 минути, а остатокот за 6 минути.Дипломат нуди целосна 1 година гаранција за овој производ, па можете да остатокот увери дека купувањето е заштитена од дефекти.Тоа е нашето ветување од еден ден.За над 40 години, Дипломат исполни потребата од квалитет, прифатлива види додатоци со постојано се развива низа на производи што ги задоволува потребите на секое ниво на aficionado.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Рачно изработени во вистинска кожа, 1 ликвидација модул 3 дел види складирање, заклучување стаклен капак

Кога сте само едно место да се види, и тие може да биде поставен во средината на плочата, како што е прика

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

Го Види Winder има 4 Winder Простор.Дрво Школка + Пијано Боја + Надгради Прилагодливи Види Перници + Акрилик ста

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

* За автоматско часовници тестирање и да се види winder алатка Автоматско Види Winder Часовничар Поправка Ала

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни ракадизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано л

【СУПЕР ТИВОК МОТОР】Усвојување на Јапонски Mabuchi Мотор,Исклучително тивок и долготраен, работи без буча

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Погоден За Повеќето Часовници : Пог

5 V) батерии (не се вклучени во пакет), АА батерии за Напојување го прави тоа подвижен види winder кутија.【Рач

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

Please wait...