0
clear
  • Fpz 6pack 6 инчен Т-Рака Барака Зглоб Портата Рака Тешки Зглоб Вратата Штала Гејтс Шарки Црна Ковано Хардвер Железо Rustproof
  • -20%
  • -20%
Fpz 6pack 6 инчен Т-Рака Барака Зглоб Портата Рака Тешки Зглоб Вратата Штала Гејтс Шарки Црна Ковано Хардвер Железо Rustproof

Fpz 6pack 6 инчен Т-Рака Барака Зглоб Портата Рака Тешки Зглоб Вратата Штала Гејтс Шарки Црна Ковано Хардвер Железо

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Светло должност апликација.Товарот 25kg на врата (со Користење на 3 x 6inch Т шарки, по вратата).Affordably лесно да побараат врати и кабинети.Тесни pin за лева или десна рака апликации.Дебелина - 1.5 mm / 0.06 инчен (Монтажа Завртки Не се Вклучени).Димензија - 177mm*70mm*1.5 mm( 7 инчен*2.8 инчи*0.06 инчен).Објектот Пакет Количина : 6 | Големина : 6.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Солидна ладно валани челик, никелобложено на двете страни, рѓадоказ и отпорни на корозија.Лесно да се ин

Мини куќа зглоб наменета за 1 / 12 мини куќа минијатурни мебел, како што кабинети, плакари, итн.Постојат 4 д

Површината е исклучително бранеа, не е лесно да ' рѓа, отпорни на кршење, издржливи и долготрајни.Гаранти

Име на производ : вратата зглоб; материјал : хром позлатен.Боја : сребро тон; димензија (одвиваат) : 3 x 2...

【Целосна Шалче Кабинет Шарки】Погодна за двете лицето рамка и frameless панели со 3 / 4 инчи целосна шалче.Со

⭐Оваа стаклена врата стожерот зглоб е погодна за 35мм / 0.12"0.2" thinkness стакло ⭐Лесно да се инсталира без дуп

Добра УСЛУГА : Како професионална продавачот, homdiy се фокусира на задоволството на клиентите, ако имате б

Материјал : Цинк Легура.Трајни,анти ' рѓа и носатотпорни.Жица цртање полиран површината...

Материјал : изработени од високо квалитетни Цинк Легура, обезбедување на квалитет и долговечност.Вкупн

【Бранеа од Нерѓосувачки Челик Материјал】Hofivack зглоб поправка плоча е направен од Висок квалитет Бране

Никел Позлатен Заврши.Вклучува вкупно 10 шарки.Вклучува монтажа завртки; 1(еден) #10 x 3 / 4инчен пан главата

Одлична за забава, занаети, подароци или картички, свадба покажува, тушеви, кукла куќа дисплеи и сл.Голем

Пакет Содржина : 4 Парчиња x Вратата Зглоб;Со монтажа завртки。.Лесно да се инсталира,Главната Боја : Ср

Широка Примена : Совршен за вашата различни стилови кабинети, фиоки, ковчегот, гардероба, dressers, итн.Силна

Масло Протри Бронза.Прилагодливи на Секој Агол До 90 Степени, Без Отстранување на Вратата Достапни во Не

Објектот Тежина : 0.1 lb.Земја на Потекло : сад.Боја : Бела.Бренд име : EZ Shim.EZSHIM ЗГЛОБ SHIMS Брзо се усогласат згл

9" Широк Широк, ве Молиме внимавајте на исечок димензии.Ви благодариме 2) Подлошки треба да се додаде поме

12" инчи 1 * Поставување на Дополнителни Screws Why Чекаме?Кликнете на "Додади во Кошничка" СЕГА за Да Добиете Т

Please wait...