0
clear
  • S-ЗОНА Жените Патување Duffel Weekender Carryon Рамо Tote Торба Платно СТП Кожа
  • -20%
  • -20%
S-ЗОНА Жените Патување Duffel Weekender Carryon Рамо Tote Торба Платно СТП Кожа

S-ЗОНА Жените Патување Duffel Weekender Carryon Рамо Tote Торба Платно СТП Кожа

DEN 1007.76

Достапност
Достапно за нарачка

Количка за дизајн, се користат како резервни перниче во вашиот багаж и да зачувате простор за складирање.Торба, исто така, има монтажни широк прилагодливи СТП кожа за на рака кој може да се користи како торба.Тежина : 2.Димензии : .Направени од издржлив и анти-навремено платно, квалитет мазна тешки-должност сребро хардвер, СТП Кожен Тапацир.94 фунти; Просторен Капацитет, тоа може да послужи како носење на предметот за повеќето авиокомпании.Рамо, рака : 48.На рачки се заокружува што го прави удобно како се носат на чанта.Достапните должина за рака е од 35.4"(W) (Со чевли преграда).Задниот дел патент џеб лесно може да се вклопи во вашиот телефони, клучеви, монети, промени, ткиво и други мали предмети.Материјал : Висока густина платно и СТП кожа.3" кои можат да бидат применети на различни висина и телото тип. -Голем главната преграда и внатрешниот џеб е совршен за сите ваши 5-7 дена патување од суштинско значење.Голем главната преграда и внатрешниот џеб е совршен за сите ваши 5-7 дена патување од суштинско значење.Организација : голем главната преграда е совршен за чување на вашите чевли, облека, јакна, вода, и фудбалска топка, додека нејзините мали zippered џеб ќе го задржи вашиот телефон безбедно промена на облека.Димензија : 21.3"(W), Тежина : 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ Изградена со силна dobby најлон, оваа торба, исто така, има пластични копчиња под за за

【Стилски s Ден, Денот на Вљубените, Божиќ, Роденденот, или други Фестивал Нашата патна торба за мажи нуд

Кој ви овозможува да се менува во текот на стандард рачка на тркалање куфер или багаж, го направите ваши

Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.Потпис шарени лагер.Главната преграда со водоотпорен патен

Платно.Земја на производство : Индија.Производителот : Texsport.Мерки 50" x 30" Достапен во 3 големини во Црна и М

100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.Доживотна гаранција.Пространа главната прегр

Две предни џебови се обезбеди вашите лични предмети и да се обезбеди олеснување на пристапот.Можете да

Се одликува со рачки на врвот на торба за удобно носење.Сува Влажни Одделени Дизајн : висока густина вод

Патент затворање 100% рециклиран 600d x 1500d Super Grid Тело Материјал со Сина Знак одобрени боја боење процес пов

Патент затворање 100% рециклиран 600d x 1500d Super Grid Тело Материјал со Сина Знак одобрени боја боење процес пов

Полиестер.КАРАКТЕРИСТИКИ : 1 Чевли Преграда, 1 Zippered Пред Џеб за Клучеви / Mouthguard / Телефон, 1 Кошаркарска Топ

Платно.Земја на производство : Индија.Производителот : Texsport.Мерки 50" x 30" Достапен во 3 големини во Црна и М

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

2 Сребро Рефлексивни ленти на предната размавта за безбедно возење.Транспарентен винил џеб на предната

【Проширување Дизајн и Лесен и Лесно Да се Чисти】Ова патување duffle торба може да се прошири од 8.7 инчи да 1

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Издржливи полиестер.Пространа главната преграда.Во согласност скејт тркала систем.Удобноста поместен

Материјал : Топ СТП кожа, па торба ќе имаат малку мирис на тоа кога сте го добиле ќеса, и тоа ќе исчезнат п

Please wait...