0
clear
  • Eastman 48302 60-Инчен Должина Флексибилни Тапа Конектор, Плетенка од не ' Рѓосувачки Челик Снабдување Црево Линија, 1/2-инчен FIP x 3/8-инчен Компресија Доводното
  • -20%
  • -20%
Eastman 48302 60-Инчен Должина Флексибилни Тапа Конектор, Плетенка од не ' Рѓосувачки Челик Снабдување Црево Линија, 1/2-инчен FIP x 3/8-инчен Компресија Доводното

Eastman 48302 60-Инчен Должина Флексибилни Тапа Конектор, Плетенка од не ' Рѓосувачки Челик Снабдување Црево Линија,

DEN 310.08

Достапност
Достапно за нарачка

✅КВАЛИТЕТ - Изградена на тешки-должност не-токсични ПВЦ јадрото, мулти-филамент плетенка најлон арматура, јасна винил надворешната школка, и одделение 304 плетенка од не ' рѓосувачки челик надворешноста да се спречи kinking и crimping.Работната температура на конекторот се движи од 40-степени Целзиусови 150-степени Целзиусови со максимална на 180-степени Целзиусови. ✅ПУКНА ДОКАЗ и БЕЗ ТЕЧЕЊЕ - Дизајнирани да издржат работен притисок од 125 PSI и пукна притисок на 1500 PSI.Опремени со полн проток месинг barbs, гумени за миење, и никел-обложено месинг хексадецимален завртки. ✅БЕЗБЕДНОСТ - UPC, АДС, и NSF одобрени.Олово-Слободна Согласност. ✅МЕРЕЊЕ - На славина конектор мерки 60 инчи во должина и е опремен со 3/8 инчи Комп x 1/2 инчи Женски Железо Цевка (FIP) конекција. ✅ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - флексибилни конекторот овозможува брза и лесна инсталација во тесни простори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топ рек машина за миење садови безбедно, не микробранова печка.Направени од издржлив, BPAfree пластика.Удоб

УНИКАТЕН КРУНА ФОРМА СТОЛ ПЕРНИЦАУникатен круна форма, голема деко за домашната канцеларија.Совршено р

Автомобил Копчиња Answer : ___________________________ Note : пакувањето на производот може да бидат различни во секоја се

Хардвер Само, Не вклучувајќи вратата панел.Основни информации : Материјал : Метал;Површина : Брусен нике

8 x 1Pin автомобил wire конектор приклучок kit6 x 2Pin автомобил wire конектор приклучок kit6 x 3Pin автомобил wire конект

ЕЛИМИНИРА МИРИС : Нашата формула целосно го неутрализира мирис на изворот, оставајќи отпадоци тави цело

ПРО ШТАЛА ХАРДВЕР КОМПЛЕТ СО ТЕШКИ ЗАВРТКИ.Вклучувајќи штала рачки на вратите 2 пакет, штала вратата на

Секогаш вратете гума grommets (ако се присутни) за да се обезбеди соодветна утовар и запечатување на вентил

Слабовидните Преголеми Проверете Регистрирате без покритие, купување опфаќа одделно.Направен во САД.М

ДИМЕНЗИЈА : Правни големина за доволно простор, 14 x 10 инчен / 37 x 26 см, погодна за разни документи, проекти,

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 K1 (Тип VWC2 / А)(VIN# GC0536000019999999) Мал Мотор.Количин

Пакет Содржи : 30pcs јасно плик папки со копче затворање.На обновливи плик може да се користи за на училишт

Ќе биде вистински окоcatcher и се чувствуваат удобно преку лабава одговара.Оваа кошула е мека & кул да се но

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 K1 (Тип VW12 / А)(VIN# GC0536000019999999) Мал Мотор.Количин

Висококвалитетни материјали : Направен од висококвалитет најлон материјали, трајни, изолација и носато

Тип : Украсениот Случај Број на Модел : W2 RСоларен 3 P63 A230 VAC is_customized : Yes Име на Производ : Соларен Двојна Моќ

????Отстранлив т ефект декорација стил, нека ви се занесе во забава на чување на вашата соба...

Mandala Кат Перници се совршен дома декор парче да се создаде светла, уникатен (и екстра удобен) простор.Poufs

Направени со користење на највисоко квалитетни компоненти.Изведба и квалитет се тестира.Повеќето дове

Однесете ја до парк, плажа, на планина, го однесе до небото и да го фати сите!Користете го водоотпорен слу

Нашите класичен бранеа никел бања огледало е сега се достапни во нервира аглеста дизајн.Оваа правоагол

Тешки ѕид bulkhead е моделирана на највисоко отпорност на ПВЦ елиминирање на можноста за наоѓање на скриени

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Големина:месо тело Големина (B x H) : 1 / 2" x 1 / 2" Севкупната Должина (L) : 4.5".GTN2 вметнете престане да обезбедув

Внатрешна и надворешна декорација, совршени за дневна соба, кујна, студија, бања, скали, училницата, учил

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во СА

Собори сува ниска.Ние нудиме Фанки Хавајски Кошули, Хавајски Фустани за Жени, Хавајски Kaftans за Жените, Ха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

????СУПЕР УДОБНО!Без разлика дали сте на плажа или во работа за статистика, овој дрес ќе направи да се чувс

Please wait...