0
clear
  • 4k видео камера со Микрофон 56MP WiFi Камера со 16X Дигитален Зум и Ноќ Визија во Живо Стриминг Снимачот за YouTube Vlogging Камера Фотографија Стабилизатор Далечински Управувач
  • -20%
  • -20%
4k видео камера со Микрофон 56MP WiFi Камера со 16X Дигитален Зум и Ноќ Визија во Живо Стриминг Снимачот за YouTube Vlogging Камера Фотографија Стабилизатор Далечински Управувач

4k видео камера со Микрофон 56MP WiFi Камера со 16X Дигитален Зум и Ноќ Визија во Живо Стриминг Снимачот за YouTube

DEN 4558.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ова видео камера доаѓаат со 2 акумулатори и тоа може да снима видео запис додека полнењето, можете да снимите некој доволно долго видео како што е потребно, без да се грижиш за батеријата одвод.Ова видео камерата може да се користи како веб камера кога остварувате видео повици со семејството или friends.HDMI Кабел Не се Вклучени.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Поради 13 M Пиксели сензор, таа обезбедува точно-на-животот HD видео и природни бои, дури и во услови на слаба светлина.36 mm Складирање : Надворешни SD картичка (поддршка 256 GB максимум, SD-картичката Не се вклучени) баланс на Белата боја:Автоматски/дневна светлина/Облачно/Волфрам/Грип orescent Explosure надомест : -3.Тоа може ефикасно да се подобри јасноста на снимањето и да се намали бучавата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За подобрено поврзување, на FDRAX43 е WiFi вклучено, нуди еден допир далечински управувач и споделување корис

Дизајн за : видео камера Полнење Случај за Sony HD Видео Снимање HDRCX440, HDRCX405 камери и видео камери; Канон VIXIA HF

Боја : 5 P.Пакетот Вклучува : 100 Сетови ( Десен Агол Pin Насловот+Сместување+Crimp) |.Име : KF2510 Колекции.Број на мо

Предмет тип : Кабли, Адаптери & Приклучоци 1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправн

5 час континуирана време на снимање.Пакување List1x Деца Camera1x 32 GB Меморија Card1x Фото Sticker1x Производ Lanyard1x USB П

Боја : 8 P.Пакетот Вклучува : вклучуваат 30pcs 3.0 mm Еден Ред Машки Домување.Број на модел : 3.0 MM Еден Ред.Пакето

Пакетот вклучува Panasonic AGDVX200 4 K видео камера со Четири Третини Сензор и Интегриран Зум Објектив (AGDVX200 PJ), 2x

【HD Деца Видео Камера】Овој деца видео камерата може да снима 1080 P HD видео, а исто така се 12 MP фотографии.Т

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Sony FDRAX53 видео камера Со дланкатасо големина на видео камера која ги комбинира Zeiss 20x оптички зум објекти

Главната Спецификации 1 / 2.GСензор (АвтоРотација) за тоа "што е до крајот" уверување.; Професионални Сензо

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Снимање на видео : На модулот на камерата поддржува 1080p30, 720p60, 640x480p90 снимање на видео функцијата, со силна

Пука стабилна видео а минимизирање на желе.Постигнува до 12 минута лет време!.Caddx Поларните Нано Дигитале

1 / 4 инчи стандард навој дупка можат да бидат опремени со различни поддржува и wristbands.0 Складирање : Надвор

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Боја : 7 P.Пакетот Вклучува : вклучуваат 30pcs 3.0 mm Еден Ред Машки Домување.Број на модел : 3.0 MM Еден Ред.Пакето

Please wait...