0
clear
  • Holdwell 6671025 Вентил Серпентина компатибилен со Bobcat Пропадна loader 337 341 450 453 7753 853 A770 S100
  • -20%
  • -20%
Holdwell 6671025 Вентил Серпентина компатибилен со Bobcat Пропадна loader 337 341 450 453 7753 853 A770 S100

Holdwell 6671025 Вентил Серпентина компатибилен со Bobcat Пропадна loader 337 341 450 453 7753 853 A770 S100

DEN 831.60

Достапност
Достапно за нарачка

Дел броеви : 6671025. Напон : 12 V.Тоа е за замена, а не оригиналниот дел.Но, тоа може да работи добро за вас.Дел Број : 6671025 компатибилен со : Bobcat 337 341 450 453 463 553 653 751 753 763 773 7753 853 863 864 873 883 953 963 A220 A300 A770 S100 S130 S150 S160 S175 S185 S205 S220 S250 S300 S330 S70 T110 T140 T180 T190 T200 T250 T300 T320.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Име на производ : DC Електромагнетниот Electromagnet;Модел : JF0730 B;Материјал : Метал, Електронски Делови.Номиналн

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Категорија : Мотори.Solenoids.Возачот На Колата / Modules Solenoids.Активатори.Mfr : Ledex Dormeyer Saia.Должност Електромагнет

Име на производ : Electromagnet Електромагнетниот;Модел : XRNXP80x38;Номинална Напон : DC 12 V.Номинална Струја : 1.18 A;Кр

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Име на производ (издржливи во употреба) : AC Електромагнетниот Electromagnet;Тип : (најновата технологија) MQ8Z05...

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Цена За : Секоја Серпентина Напон : 24 VDC Серпентина Отпор : 150.73 ohm Серпентина Моќ на Континуиран : 3.6 W Држи С

Име на производ : Електромагнетниот Electromagnet;Отценети : DC 12 V;Тип : Повлечете Притисни.Сила Големината на Т

Electromagnet, Тубуларна, 30.0 VDC Долго Пулсот (25%) Должност, 1.50" (38 mm) КОЛ X 2.81" (71 мм) L Максимални НаВреме = 180 Секунди

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Категорија : Мотори.Solenoids.Возачот На Колата / Modules Solenoids.Активатори.Mfr : Ledex Dormeyer Saia.Должност Електромагнет

Ве молиме преглед на сите информации за производот за да се осигури дека овој производ е компатибилен с

Нашите вработени постојано се стреми да обезбеди јасни и концизни информации за производот.Ние разбира

Please wait...