0
clear
  • POUILLA Метал Мет Автоматско Еден Види Winder Природни Црна SEA179
  • -20%
  • -20%
POUILLA Метал Мет Автоматско Еден Види Winder Природни Црна SEA179

POUILLA Метал Мет Автоматско Еден Види Winder Природни Црна SEA179

DEN 1862.40

Достапност
Достапно за нарачка

Вертикална ротација за да се види е најефикасен начин за ликвидација.Многу силни и издржливи.Бучавата е толку ниско, како 10 db, Никогаш не се наруши во тивко место.Гаранција : 18 месеци; Пакување листа : види winder со 1 види перници, велика британија адаптер, Дупла жица, USB линија, Прирачник за Корисникот, Платно торба (Види не се вклучени).Изолирани материјали се применува за да се заштити вашата watch да се замеша.Нула magnetization : штрек winder база е дизајниран да се лоцираат надвор од моторот магнетни бранови насока и опсег, така што никогаш не magnetizes вашиот види.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рачно изработени во вистинска кожа, 1 ликвидација модул 3 дел види складирање, заклучување стаклен капак

5 V) батерии (не се вклучени во пакет), АА батерии за Напојување го прави тоа подвижен види winder кутија.【Рач

Кога сте само едно место да се види, и тие може да биде поставен во средината на плочата, како што е прика

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува (Mode 4) 1000 TPD 10

Го Види Winder има 4 Winder Простор.Дрво Школка + Пијано Боја + Надгради Прилагодливи Види Перници + Акрилик ста

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Издржливи се Види Winder : На Еден види

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Погоден За Повеќето Часовници : Пог

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни ракадизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано л

* За автоматско часовници тестирање и да се види winder алатка Автоматско Види Winder Часовничар Поправка Ала

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Карактеристики 15 програмиран settings совршен за повеќето часовници Механизам.Како секоја единица е наред

Please wait...