0
clear
  • Rekucci Жените Леснотија Во Удобноста Модерна Повлекување На Бермудски Кратко со Џебови
  • -20%
  • -20%
Rekucci Жените Леснотија Во Удобноста Модерна Повлекување На Бермудски Кратко со Џебови

Rekucci Жените Леснотија Во Удобноста Модерна Повлекување На Бермудски Кратко со Џебови

DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична.Еластична затворање.Машина За Миење.Направени во Камбоџа.Машина за Миење со ладна вода, секогаш се откажам да се исуши за да се избегне собирање.УДОБНО И ПОЛИРАН : Мазнење контура корселе со скриени еластична.Повлекување На стил.Декоративни тонски topstitching акцент на половината и во текот на.ШИК ДОЛЖИНА : Inseam 12.5".Повеќе должина е совршен за канцеларија или повик носат.Полу-Опремени стил е совршен баланс на стил и удобност, без да бидат тесни.Моделот е 5'9" и носи големина 4. ОДЛИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Вистинска коса џебовите на фронт со копчиња и назад велт џебови.Додадено Појас циклуси и назад пикадо за крајната одговара.Мали (1.5") цепнатинки на полите.Нашите Класичната Водат Ткаенина Ткаени се движи со вас во текот на целиот ден.Повеќе spandex значи повеќе водат!Цврсти Бои : Rayon/Најлон/Spandex се вклопуваат, Melange Бои : Полиестер/Rayon/Најлон/Spandex смеса.Faux Пред Лета.Корселе со центар цвест и topstitching.Притиснат пред нога браздата.Појас Циклуси.Назад пикадо обезбеди сит се вклопуваат.Мали Отворот на страна на цвест полите.ОДГОВАРА ДЕТАЛИ : .Нашите Кратки е прикажано преку колкот и бедрото, со тенок, директно нога.Средината на пораст стил седи само под bellybutton на повеќето органи.INSEAM ДОЛЖИНА : .Редовни Должина = 12.5". (За право над колената).Моделот е 58", облечен големина 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Еластична.Еластична затворање.Машина За Миење.Направени во Камбоџа.Машина за Миење со ладна вода, секог

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.МАК КОЛЕКЦИЈА : Официјално Лиценцирани од

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.адвокатско sweatpants.Направени во САД или

✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄✄ партија плажа свадба фустани за жени женска летни фуста

78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Средината на пораст, тенок одгова

Рака Мие Само ●1 : Материјал : 90% Памук Пакет се Вклучени : 1 X стегање ●2 : Удобно : Ткаенина е неверојатно м

/ Експедитивни : 35 Дена♫.Црн петок се занимава 2021,Сајбер понеделник продажба!затворање.Одберете Големи

100% Свила.Увезени.Не Затворање затворање.Суво Чистење Само.Животински печати 3 / 4 ракави.На aubrey е едноста

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно.Здолништа и половината не се strecthy, ве молиме м

78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Средината на пораст, тенок одгова

Суво Чистење Само.Нежните ткаенини направи тоа drape во најпознатите додворувања начин.Миење : ве Молиме м

Рака Мие Само.Внимание 1 : Цветни Печатење е случаен,не можевме да се гарантира позиција на цветни печати

98% Памук И 2% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Средината на пораст, тенок одговара, се

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повл

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Суво Чистење Само.Нежните ткаенини на

100% Памук.Drawstring затворање.Ве молиме симнете на drawstring кога ќе се стави на.Еластичноста е многу добар.Карак

98% Памук И 2% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Директно одговара; директно нога.Кој екстремн

облека за жени помлади формално фустани тинејџерски девојка фустани црна вратоврска фустани за свадба

Ткаенина е со добар квалитет.Можете да одговара на flowy фустан со вашите омилени потпетици за моден изгле

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само ●1 : Материјал : 90% Памук

Рака Мие Само.Внимание 1 : Цветни Печатење е случаен,не можевме да се гарантира позиција на цветни печати

Рака Мие Само.Внимание 1 : Цветни Печатење е случаен,не можевме да се гарантира позиција на цветни печати

Please wait...