0
clear
  • ASUS Премиер B560M-AC Intel B560 (LGA1200) mATX плоча,PCIe 4.0,две М. 2slots, 8powerstages,1GbLAN,DisplayPort,dual HDMI, заден USB 3.2 Генералот 2Type-C, Wi-Fi5 модул на одборот, AuraSync, Addressable RGB
  • -20%
  • -20%
ASUS Премиер B560M-AC Intel B560 (LGA1200) mATX плоча,PCIe 4.0,две М. 2slots, 8powerstages,1GbLAN,DisplayPort,dual HDMI, заден USB 3.2 Генералот 2Type-C, Wi-Fi5 модул на одборот, AuraSync, Addressable RGB

ASUS Премиер B560M-AC Intel B560 (LGA1200) mATX плоча,PCIe 4.0,две М. 2slots, 8powerstages,1GbLAN,DisplayPort,dual

DEN 2879.76

Достапност
Достапно за нарачка

Intel LGA 1200 грло : Подготвени за 11 Генерација на Intel Core процесори.Зголемена моќ решение : 8 моќ фази, од легиран chokes и издржливи кондензатори за стабилна власт испорака.Сеопфатна ладење : Посилни VRM heatsink, флексибилни М. 2 heatsink, PCH heatsink, хибридни фан заглавија и Фан Xpert 2+.Меморија overclocking : Поддршка за мемориска overclocking до 5000 MHz.ASUS Opti Mem II : Внимателни рутирање за значително намалување на crosstalk, зачувување на сигнал интегритет за подобрување на меморијата стабилност.ASUS Премиер B560 M-AC плоча е стручно конструиран за да се ослободи целосниот потенцијал на 10-ти и 11-ти Генерација на Intel® Core™ процесори.Фали стабилна власт дизајн, сеопфатна ладење решенија и интелигентни tuning опции, Премиерот B560 M-AC обезбедува дневно корисници и DIY PC градители спектар на перформанси tuning опции преку интуитивен софтвер и фирмвер карактеристики.ASUS Премиер B560 M-А е совршен за оние кои бараат да се создаде елегантен, футуристички изглед се изгради, благодарение на нејзината црна и бела завршница и светкава метален nameplate и PCB капак.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【ЗА INTEL ASUS】Z590 / H570 / Q570 / B560 / H510 серија, Z490 / H470 / Q470 / B460 / H410 серија, Z390 / Z370 / H370 / Q370 / B365 / B360 / H310 серија, X299 сери

ПРОЦЕСОРОТ : Штекер НА3+ / НА3 Меморија : 4x DDR32450(ОК) / 2100(ОК) / 1600 / 1333 / 1066 DIMM Слотови, Dual Channel, НеECC, Unbuffered, Макс

Плоча дизајнирана со ултратрајност и голема способност за ладење.Heatsink и подобрени коло дизајн обезбеду

Плоча дизајнирана со ултратрајност и голема способност за ладење.Heatsink и подобрени коло дизајн обезбеду

W25 QXX Data Flash Одбор.Сериски Data Flash Модул со W25 Q128 JV Одборот, SPI Интерфејс.Поддржува Стандардот / Dual / Quad SPI.Подд

Поддршка за 3та Генерација AMD Ryzen процесори и идните AMD Ryzen процесори со надградба на biosот.Поддржува dual chann

DDR4 меморија компатибилност 5 X Заштита II Напреден хардвер заштитни мерки за ситеколо заштита.Медиауспе

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Функција : 1.Поддршка нормална меморија и ECC меморија на серверот не може да се меша во исто време.0 / Gigabit м

Матични плочи функција сите најнови решение за ентузијаст гејмери и prosumers.Heatsink и подобрени коло дизајн

Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи.Замена на ста

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【8 Милиони Пиксели】Ова за малина пи на модулот на камерата има IMX219 чип сензор, 8 милиони пиксели, не проп

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Процесорот : LGA1151, Поддржува 9 / 8 Генерација на Intel Core процесори, ПРОЦЕСОРОТ до 95 W.Чипсет : Intel B365 Меморија :

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

ASRock Супер Легура.Поддржува 7 и 6 Генерација Intel Core TM i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron Процесори.Поддржува DDR4 2400 / 2133...

Плоча дизајнирана со ултратрајност и голема способност за ладење.Heatsink и подобрени коло дизајн обезбеду

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC25300 667 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC25300

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Лаптоп, лаптоп плоча логика главниот систем одбор.Dell Latitude E6320 со интегриран CPU Intel i52520 M.DDR3 RAM меморија (2 сл

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Please wait...