0
clear
  • Г-дин ПОКРИЕ Здрав Отворено Табела Маска, Патио Трпезариска Маса Поставена Маска, 84W x 44D x 24 ЧАСА Инчи, Правоаголни, Водоотпорен & УВ-Заштита, Неутрална Боја, Amenre Сериј
  • -20%
  • -20%
Г-дин ПОКРИЕ Здрав Отворено Табела Маска, Патио Трпезариска Маса Поставена Маска, 84W x 44D x 24 ЧАСА Инчи, Правоаголни, Водоотпорен & УВ-Заштита, Неутрална Боја, Amenre Сериј

Г-дин ПОКРИЕ Здрав Отворено Табела Маска, Патио Трпезариска Маса Поставена Маска, 84W x 44D x 24 ЧАСА Инчи, Правоаголни,

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Импресиониран Квалитет】Г-дин ПОКЛОПЕЦОТ е маска е направена од сигурен полиестер, водоотпорен материјал, заедно со висока густина плетење на изработка, потешки и подебели. 【Применливи Големина】се Вклопува правоаголна патио маса во рамките на големина опсег на 84 инчи широка, 44 инчи длабоки и 24 инчи висок. 【Повеќе Функции】поклопецот е во прилог на сите детали што треба, вклучувајќи windproof drawstrings и прилагодливи токи, влага доказ отворите за вентилација и полесно се справува. 【Стилски Стил】Добро дизајнирани ткаени појас декорација и пријатно неутрална боја нуди нов изглед во текот на вашата патио, дворот и градината. 【Грижете се-слободен Искуство】Г-дин ПОКРИЕ обезбедува 30 дена за враќање на пари и 2-години ограничена гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производот ќе биде наскоро, кога ќе треба да ги користите за долго време.Овие клипови може да го реши про

1.【ЕЛАСТИЧНА ОПРЕМЕНИ ТАБЕЛА КЛУПАТА ТКАЕНИНА ДИЗАЈН】Нашите табела клупата опфаќа се со цел да се вкло

Please wait...