0
clear
  • FEL-PRO VS 50068 C Вентил Покрие Заптивка Сет
  • -20%
  • -20%
FEL-PRO VS 50068 C Вентил Покрие Заптивка Сет

FEL-PRO VS 50068 C Вентил Покрие Заптивка Сет

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Притисни Притисни-во-Место (PIP) дихтунзи директно надолу во ритам.Fel-Pro Perma Dry и Perma Dry Plus вентил покрие дихтунзи често вклучуваат примена-специфични технологии за да се спречи overtightening и комерцијален запечатување решенија.На вентил за да се покрие заптивка withstands на стресот на две површини зголемување, намалување, warping и триење додека запечатување во моторното масло.Тоа е зошто Fel-Pro дизајни вентил покрие дихтунзи специјално за поправка на животната средина за да им помогне на печат несовршена површини.Груба работи моторот/misfires (протекување искра plug цевка пломби).Моторот ниско ниво на масло.РЕАЛНИОТ СВЕТ ТЕСТИРАНИ Делови се тестирани на возилото и потврдуваат за да се обезбеди оптимална ефикасност на патот.Fel-Pro® дихтунзи нудат 100% возило справување со одредена апликација материјали да ви даде запечатување решенија со перформанси и издржливост професионалци доверба Протекување од вентил опфаќа може да биде проблематична.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тип : Украсениот Случај Број на Модел : W2 RСоларен 3 P63 A230 VAC is_customized : Yes Име на Производ : Соларен Двојна Моќ

Изградени со премиум материјали, ужива висока густина, добра цврстина и долг животен век.На поврзување

ИЗРАБОТЕНИ ОД месинг и neoprene тие се совршени за морски животната средина.ЗАДРЖУВАЊЕ на СИСТЕМОТ го спреч

Светот е #1 препорачува бренд се Препорачува од страна на повеќе машина за миење садови брендови во свет

Однесете ја до парк, плажа, на планина, го однесе до небото и да го фати сите!Користете го водоотпорен слу

Лен,Памук.Машина За Миење ღMaterial : Премиум памук и лен.Мека,дише за бебе деликатна кожа ღStylish 2 Парче Груп

94% полиестер, 6% spandex.Топло, брз сува и влага wicking.Патент затворање.Рунонаредени термички ткаенина ви пома

Внатрешна и надворешна декорација, совршени за дневна соба, кујна, студија, бања, скали, училницата, учил

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Целосно Расположливиот Лична Хигиена Пакет.Вклучува Женска Санитарна Заштита.Вклучува Lip Balm 1санитарни

Слабовидните Преголеми Проверете Регистрирате без покритие, купување опфаќа одделно.Направен во САД.М

8 x 1Pin автомобил wire конектор приклучок kit6 x 2Pin автомобил wire конектор приклучок kit6 x 3Pin автомобил wire конект

Висококвалитетни материјали : Направен од висококвалитет најлон материјали, трајни, изолација и носато

????СУПЕР УДОБНО!Без разлика дали сте на плажа или во работа за статистика, овој дрес ќе направи да се чувс

ПРО ШТАЛА ХАРДВЕР КОМПЛЕТ СО ТЕШКИ ЗАВРТКИ.Вклучувајќи штала рачки на вратите 2 пакет, штала вратата на

Please wait...