0
clear
  • Двојно Автоматски се Види Winder со Тивките Мотори и да се Види Фиока за Складирање Кутија(Види Winder)
  • -20%
  • -20%
Двојно Автоматски се Види Winder со Тивките Мотори и да се Види Фиока за Складирање Кутија(Види Winder)

Двојно Автоматски се Види Winder со Тивките Мотори и да се Види Фиока за Складирање Кутија(Види Winder)

DEN 1852.80

Достапност
Достапно за нарачка

Двојно Автоматски се Види Winder премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано лакирани,ентериер со ултра мека и еластична СТП перница може да биде компатибилен сите големини на часовници со различни брендови.Две дополнителни фиока, повеќе часовници може да се чуваат внатре како дневна соба организаторот.Моќ се дополни со полнач, исто така може да го користите батеријата за секојдневна практичност.Напојува со увезени мотор, го види winder кутија работи со исклучително ниско ниво на бучава за 9db.Супер тивок мотор намалува досадни звук и нема да се наруши кога се работи.Пакетот доаѓа со силна завиткување за безбедност на испорака, и рециклираат пакет материјали за заштита на животната средина.Боја : Двоен Watcher Winder.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LCD Контрола.Со овој Волта winder, вие сте во можност да изберете брзина (TPD) поставување на 650, 900, 1350, или 1800 revol

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

Направени од високо квалитетен материјал,издржлив,практични.Големина : Прибл.14x8.6x6.1cm / 5.51x3.39x2.40inch.За Часо

Кога сте само едно место да се види, и тие може да биде поставен во средината на плочата, како што е прика

* За автоматско часовници тестирање и да се види winder алатка Автоматско Види Winder Часовничар Поправка Ала

【СУПЕР ТИВОК МОТОР】Усвојување на Јапонски Mabuchi Мотор,Исклучително тивок и долготраен, работи без буча

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува (Mode 4) 1000 TPD 10

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Погоден За Повеќето Часовници : Пог

Рачно изработени во вистинска кожа, 1 ликвидација модул 3 дел види складирање, заклучување стаклен капак

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Го Види Winder има 4 Winder Простор.Дрво Школка + Пијано Боја + Надгради Прилагодливи Види Перници + Акрилик ста

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Издржливи се Види Winder : На Еден види

►МОДЕН ДИЗАЈН : MOZSLY види winder избрани кожа и јасно акрилик стакло им даде на овој делукс види winder кутија у

Карактеристики 15 програмиран settings совршен за повеќето часовници Механизам.Како секоја единица е наред

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

【Исклучителен Дизајн】 Домот природни ракадизајн, премиум квалитет дрвена школка со луксузни пијано л

5 V) батерии (не се вклучени во пакет), АА батерии за Напојување го прави тоа подвижен види winder кутија.【Рач

5 запре : winder ќе ротираат на стрелките на часовникот за 5 минути, тогаш контрастрелките на часовникот за 5

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Го види winder е еден вид ofprinciple со која се симулира вибрации на човековите зглоб автоматски windthe механички

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

ПРИМЕНА : круната winder може да се користи кога им се овозможи одредување на гарантираат за механички часо

Вертикална ротација за да се види е најефикасен начин за ликвидација.Многу силни и издржливи.Бучавата е

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Please wait...