0
clear
  • Shoemate Круг Подигање Shoelaces за Работа Чизми, Пешачење Чевли и Одење Чизми, Чевли Стрингови
  • -20%
  • -20%
Shoemate Круг Подигање Shoelaces за Работа Чизми, Пешачење Чевли и Одење Чизми, Чевли Стрингови

Shoemate Круг Подигање Shoelaces за Работа Чизми, Пешачење Чевли и Одење Чизми, Чевли Стрингови

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се применува за 2 Отворот Пара Чевли. 100% Полиестер - Висока Издржливост & Сигурност.Ширина : 4mm - Совршено се вклопуваат за повеќето тип на работа чизми, пешачење чевли - сите чевли ви се допаѓа.Како да се добие точната должина : мерење на оригиналниот shoelaces од совет на совет, или проверка на Слика 6. Се држат врзана на целиот ден, долг се должи на силен и здрав материјал. 100% Задоволство Вети : 30 ден парите назад гаранција за било каква причина.Shoemate Shoelace Карактеристики : - Силен и Здрав - Мулти Светли Бои се на Располагање - Мулти Должина Селекции Пакување : 1 Пар Pack(2 Laces).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЧипкаДо затворање.Гумен ѓон.Одговара на повеќето чизми со 14 претходно биле вклучени (7 по страна).премиу

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МОДЕРЕН СТАН БЕЖ ЧЕВЛИ LACES ЗА ПАТИКИ :

Увезени 5 / 16" Широк (8 mm) Доаѓа во Шест Различни Должини : 27", 36", 45", 54", 63" и 72".Еден Пар Парче (Две Laces) Цврст За

Кадрава shoelaces сет : ќе добиете 12 парови на кадрава чевли laces достапен во класична бои, богати бои и доволн

Пакување : 2 Пар(4 Laces)Пешачење Shoelaces По Ред(кога ќе се стави количество "1", значи ќе добиете 2 пар на shoelaces);О

Обидете се да нога наоколу во чевли или застане и да се шетаат за да бидете сигурни дека тие се удобно, се

Еластична,Полиестер.Изработен од Полиестер и Гума.Добро гума за џвакање, лесно да ги собере различни ви

100% Полиестер 【Пакет Вклучуваат】 2 Пара Booyckiy Патики Shoelaces (4 Laces) 【Модерен】 Можете да изберете од 26 разли

Памук,Кожа.Направени од премија од 100% памук со восок слој за подобрена сила, вода repellence и издржливост.До

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голем

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ќе биде изненадување тоа што буквално се 2 пара(4 индивидуални laces)што е доволно за 2 пара чевли кога цел "1

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Големината ќе се разликуваат во зависност од бројот на претходно биле вклучени или отвори го имате во в

Одговара на повеќето спортски чевли, патики.Одлично за мажи & жени Тркачи за Водење на Triathlons или Маратон

Полиестер / Еластична 100% .Направени во САД или Увезуваат.Еластичен еластичен материјал дизајниран да ос

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

100% Памук.ВИСОК КВАЛИТЕТ на восок заврши дава laces прекрасен сјај, сјај, сила и издржливост.На восок заврши

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...