0
clear
  • Kiinde Kozii Voyager, Компактен Патување Шише Потоплите за Мајчино Млеко, Преносни и Лесен за Употреба, Без Електрична енергија или на Батерии се Потребни на Бебето во Шишињ?
  • -20%
  • -20%
Kiinde Kozii Voyager, Компактен Патување Шише Потоплите за Мајчино Млеко, Преносни и Лесен за Употреба, Без Електрична енергија или на Батерии се Потребни на Бебето во Шишињ?

Kiinde Kozii Voyager, Компактен Патување Шише Потоплите за Мајчино Млеко, Преносни и Лесен за Употреба, Без Електрична

DEN 431.28

Достапност
Достапно за нарачка

Преносни и лесно да се користат; Без електрична енергија или на батерии се потребни; Едноставно истурете топла вода во изолирани сад да се загрее; мора да имаат додаток за секој зафатен родител.Топло Kiinde Пресврт Пошта, тегли за храна, други мајчино млеко складирање кеси и шишиња на сите големини; Големи и мали термички изолирани затоплување чаши нека го изберат најефикасните затоплување опција за вашите потреби.Иновативни тројно ѕид, вакуум изолирани, од не ' рѓосувачки челик шише изградба држи вода топла во текот на целиот ден долг; Овозможува повеќе оброк warmings во движење.Ергономски и лесен; се Вклопува во повеќето купот на носителите и пелена торби; Корисно за доенчиња и мали деца.BPA, phthalate, и ПВЦ слободен; безбедно да се користи со двете стаклени и пластични шишиња и храна за бебиња тегли.Без електрична енергија или на батерии се потребни.Држи вода топла во текот на целиот ден долго.Се вклопува во повеќето пелена кеси & купот на сопствениците.Пополни вакуум-изолирани од не ' рѓосувачки челик шише со топла вода, нишка на домување заедно, и да ја однесете со вас!. 2 затоплување првенство големини се приспособат Пресврт пошта или шишиња од сите големини.BPA, латекс, и ПВЦ слободни.Се загрева тегли, кеси и шишиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ќе биде вистински окоcatcher и се чувствуваат удобно преку лабава одговара.Оваа кошула е мека & кул да се но

Големина:месо тело Големина (B x H) : 1 / 2" x 1 / 2" Севкупната Должина (L) : 4.5".GTN2 вметнете престане да обезбедув

GIFD Нашата мисија е едноставна : Да ви помогне ентузијасти, сопствениците на куќи, хобисти, трговци, Shadetree

Секогаш вратете гума grommets (ако се присутни) за да се обезбеди соодветна утовар и запечатување на вентил

✅КВАЛИТЕТ Изградена на тешкидолжност нетоксични ПВЦ јадрото, мултифиламент плетенка најлон арматура,

Внатрешна и надворешна декорација, совршени за дневна соба, кујна, студија, бања, скали, училницата, учил

Moho Деби нуди комплетна анимација за дигитални уметници.Совршен за прв пат аниматори, хобисти и дигиталн

Mandala Кат Перници се совршен дома декор парче да се создаде светла, уникатен (и екстра удобен) простор.Poufs

Производ Големина : Должина 32 Инчен Ширина 32 Инчи ( 80 x 80 cm) Круг.Answer : ___________________________ Note : Пакетот Вклучува

Триаголник Шамија 2.Сите наши производи се смислено дизајниран, добро стокмено, љубов пакуваат и ги пред

Up Start Компоненти Замена 15600735003 контролната шипка за Хонда GX340 (Тип QAP)(VIN# GC0510000011469766) Мал Мотор.Количина : 2...

Лен,Памук.Машина За Миење ღMaterial : Премиум памук и лен.Мека,дише за бебе деликатна кожа ღStylish 2 Парче Груп

Однесете ја до парк, плажа, на планина, го однесе до небото и да го фати сите!Користете го водоотпорен слу

8 x 1Pin автомобил wire конектор приклучок kit6 x 2Pin автомобил wire конектор приклучок kit6 x 3Pin автомобил wire конект

Топ рек машина за миење садови безбедно, не микробранова печка.Направени од издржлив, BPAfree пластика.Удоб

????Отстранлив т ефект декорација стил, нека ви се занесе во забава на чување на вашата соба...

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Тип : Украсениот Случај Број на Модел : W2 RСоларен 3 P63 A230 VAC is_customized : Yes Име на Производ : Соларен Двојна Моќ

7 во секој пластични папки одговара прилично голем капацитет, што ќе се одржи до 150 листови А5 Трудови...

ИЗРАБОТЕНИ ОД месинг и neoprene тие се совршени за морски животната средина.ЗАДРЖУВАЊЕ на СИСТЕМОТ го спреч

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...