0
clear
  • FTL&ХОНГ Tassel Перница Табела Тркач, Табела Табела Тркач Крпа Уметност Чај Маса Ткаенина, Памук и Лен Западен Табела Мат, Шарени Атмосфера, Денот на Вљубените Табела Пе?
  • -20%
  • -20%
FTL&ХОНГ Tassel Перница Табела Тркач, Табела Табела Тркач Крпа Уметност Чај Маса Ткаенина, Памук и Лен Западен Табела Мат, Шарени Атмосфера, Денот на Вљубените Табела Пе?

FTL&ХОНГ Tassel Перница Табела Тркач, Табела Табела Тркач Крпа Уметност Чај Маса Ткаенина, Памук и Лен Западен

DEN 1426.56

Достапност
Достапно за нарачка

Answer : ___________________________ Note : Пред купување на табелата тркач, ве молиме да се измери големината на табелата пред да го купат!прашува : Поради разликата помеѓу изворот на светлина и екранот, вистинската боја и фотографијата ќе имаат одредени грешки, па боја на производот се предмет на вистинскиот производ.Ова е нормален домашен текстил феномен.Перење метод : Мијте ги рацете нежно, да обрнат внимание на рабовите кога перење, обидете се да се избегне триење, првиот пат кога ќе се мијат, брадата може да се плови малку.Стави вашите омилени мали предмети, на маса и да уживаат во забавата на јадење секој ден.Tassel декорација : елегантен и флексибилни едноставна tassel декорација, полн со виси чувство, модерен и убави.За големина на : детални информации страница е означен како вистински се мери големината, но поради разликата во ткаенина сечење и чипка големина, ќе има некоја грешка од 2-5 cm, што нема да влијае на севкупниот ефект.Избрани ткаенини : Избраниот полиестер ткаенини имаат добар комфор, мека рака, чувствуваат силен апсорпција на вода, отпорни на абење и не бледнее.Тркачи може да се користи не само за маси, но исто така и како ткаенина ленти, а потоа обесени на столици, огради, итн.Во прилог, со цел да се направи коноп производи имаат редовни перформанси, препорачливо е да се мијат нив одделно, наместо на машината за перење.Можете да се обезбеди најдобра услуга : за да ви овозможи со high-quality дома декорација производи и комплетна услуга искуство, но поради различни серија мерни методи и процеси, производ големина ќе има некоја грешка од неколку сантиметри.Клиентите со повисоки боја барања треба да се биде внимателен да ги преземе слики.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор во рок од 24 часа!што чекаш?♚Побрзај и да ги додадете во количката!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Occation Table тркач табела мат собата е многу погодна за Денот на Вљубените, Св.Practical Table тркач во собата може д

Се фокусира на детали на производот, секое парче на placemats имаат минатото најмалку 3 пати на КК тестирање,

☀ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ се Користи табела тркач како centerpeice додека заштита на вашата маса е површин�

❤【ГОЛЕМИНА ❤【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Нашите славете tablecloth мат за внатрешна или надворешна употреба!Кој сел

Големина : 13x120inch (About33x304cm).Голема домашна декорација Божиќ Farmhouse табела тркач за долг табела врвот.Перат �

Функција : прашинадоказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth

ГОЛЕМИНА : Нашата маса тркач мерки 15 инчен x 71 инчи (вклучувајќи го и fringe).Материјал : Висок квалитет памук

???? НАСТАВА Нежно машина за миење во торба за перење или рака мие со ладна вода со благ детергент.Додадет

ВИСОК КВАЛИТЕТ TABLECLOTH : Нашиот Божиќ маса тркач се delicately ткаени од висок квалитет издржливи ткаенини (пол

Памук Burlap : изгледа како селски burlap без нервозни се чувствуваат.Тоа е многу лесно да се облекуваат нагор�

Материјал : Табела тркач и placemat проекти се направени од памук, лен полиестер ткаенини, placemats има добра ко�

ЗА ВАШАТА МАСА ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА употреба Ова диви животни plaid божиќ маса тркач мерки 13" x 90" во го

Материјал : јута памук и лен.Големина : 30x120cm, 30x140cm.Погоден за свадба / home / хотел / партија табела декорациј

КАКО ДА СЕ ЗАДРЖИ НА ТАБЕЛАТА ТРКАЧ?1 Поставите вашиот железо да најниско топлина поставување и оставет�

Полиестер.Увезени.Висок Квалитет и Издржливи : Направен од 100% откачи полиестер, здрав шиење, мека и издр�

50% волна, 50% полиестер, Сува чиста.Овој безвременски и траен табела тркач поставува софистицирани табела

Оваа романтична chiffon табела тркач е совршен за вашата настани табела оркестарот!Вратоврска до тоа да се

Материјал : 100% лен ткаенини, не се намали, не исчезнува.Соодветна Големина : 13×72inch(33×183cm).Погоден за маса к

Полиестер.Увезени.Висок Квалитет и Издржливи : Направен од 100% откачи полиестер, здрав шиење, мека и издр�

????【Сет вклучува】 6 placemats (12x15.8 инчи) и Табела 1 тркач (12x70.8 инчи) ????【Заштита на животната средина материја

Материјал : Лен (burlap слично) ткаенина.Издржливи и еднократно.Димензии : Ширина*должина14 инчи*72 инчи (36×183cm

Полиестер.Златни метални дизајн : ова глам табела тркач е соодветен избор за многу внатрешна и надвореш�

Please wait...