0
clear
  • Дами мода обичните Оксфорд ткаенина ранец отворено голем капацитет разноврсна ранец меки и едноставни патна торба,Сива со кајсија,Една големина
  • -20%
  • -20%
Дами мода обичните Оксфорд ткаенина ранец отворено голем капацитет разноврсна ранец меки и едноставни патна торба,Сива со кајсија,Една големина

Дами мода обичните Оксфорд ткаенина ранец отворено голем капацитет разноврсна ранец меки и едноставни патна торба,Сива

DEN 2495.76

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи Направени Оксфорд Ткаенина,Издржлив-Направени Од Страна На Солза, Вода-Доказ, Анти-Триење И Лесен.Рака На Ранец Е Прилагодлив,Можете Да Го Носат Како Една Торба Или Ранец.Мулти-Џебови Може Да Се Одржи Вашата Облека, Паричник, Книги, Рампа, Мобилен Телефон, Чадор, Шише За Вода, Копчињата И Другите Предмети.Лесен и Пространа : Ова дами rucksack е лесен себе, но, пространа.Ранец Е Совршен За Запознавање, Кратки Патувања, Јога, Шопинг, Салата Спортови, Училиште, Канцеларија Или Друг Отворен И Затворен Активности.Тоа Е Одличен Избор За Денот на Мајката/Валентин Ден/Божиќ/Роденденски Подарок.Материјал : Leather Bag тренд стил : Backpack Bag големина : medium Popular елементи : автомобил suture Lining материјал : полиестер cotton Bag форми : плоштадот вертикална section Opening метод : Zipper Bag внатрешна структура : патент pocketpattern : plain Processing методи : мека surface Hardness : soft Carrying делови : мека handle Outer торба тип : внатрешна печ pocket Style : Жените backpack Durable Направени Оксфорд Ткаенина,Издржлив-Направени од Страна на Солза, Вода-Доказ, Анти-Триење И Лесен.Рака На Ранец Е Прилагодлив,Можете Да Го Носат Како Една Торба Или Ранец.Мулти-Џебови Може Да Се Одржи Вашата Облека, Паричник, Книги, Рампа, Мобилен Телефон, Чадор, Шише За Вода, Копчињата И Другите Предмети.Лесен и Пространа : Ова дами rucksack е лесен себе, но, пространа.Ранец Е Совршен За Запознавање, Кратки Патувања, Јога, Шопинг, Салата Спортови, Училиште, Канцеларија Или Друг Отворен И Затворен Активности.Тоа Е Одличен Избор За Денот на Мајката/Валентин Ден/Божиќ/Роденденски Подарок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас со најдобар квалитет на услуга.5 инчен / 39x19x9(L*H*W).Можете да се вратите

Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Ваши

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал на ранец е мека и светлина,може да се свитка во вашиот багаж додека патуваат.Прилагодливи рам

Материјал Опис Сина Морски Живот Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент...

Патент затворање.Официјално Лиценцирани Ранец.Женска Мода Торба За Јуниори и Жените.Не се наменети за у

Прегратка трендови со овој елегантен ранец чанта flaunting на еластична кожа, измиени дизајн покачени од ст

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Неш

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

i Pad / таблет џеб.Три начин zip затворање.Внатре zippered divider и zippered џеб.Организатор џебови и пенкало циклуси.П

100% рециклирани пластични (rpet) ранец.Пред рефлектор линија за поголема безбедност.Погоден за носење 15.6 "

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ТОМ И ЏЕРИ МИНИ РАНЕЦ : Симпатична бледо зелена Том и Џери мал ранец со симпатична Том и Џери ѕиркаатaboo с

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

Please wait...