0
clear
  • Калкулатор,Destop Калкулатор-Црна
  • -20%
  • -20%
Калкулатор,Destop Калкулатор-Црна

Калкулатор,Destop Калкулатор-Црна

DEN 15984.00

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.црна калкулатор.црна калкулатор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обезбедување на квалитет, бесплатна гаранција за 2 години(содржи Само на соодветните боја на калкулато

[ГОЛЕМ ОДЗИВ КОПЧИЊА] Нејзината пространа копчето големина гарантира дека вашите прсти се многу помалк

Се продаваат како 1 Секој.Dual соларни / батеријапогон за сите услови на осветлување.Голем 15 mm цифра големи

Производ големина : 3.5*2.5*0.5 CM.Надворешен Материјал : Тешко Пластика.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, в

ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ Погоден за канцеларија, училишна и домашна употреба.Ве молиме да се потсети дека пор

На копчињата се направени од гума материјал и да се чувствуваат удобно.Страната е круг и да не ги повред

На копчињата се направени од гума материјал и да се чувствуваат удобно.Страната е круг и да не ги повред

Овој калкулатор може да се направи вашиот пресметки полесно, да се забрза дигитална обработка, и да го п

*Човечкимашина дизајн со големи копчиња, мазен и лесен за употреба копчиња, тивко и нечујно, насликани т

На копчињата се направени од гума материјал и да се чувствуваат удобно.Страната е круг и да не ги повред

➤ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите, Ако најдете

# Заоблени ивици површината дизајн : погоден за лесни и тенки, на работ копчиња имаат заоблени агли, пого

# Смола копчето : изработени од АБС смола материјал, со голема сила, добра цврстина, трајни и носатотпорн

14.5×3.5×18.5 cm.Стационарни кои можат да бидат среќни само со тоа што во неа.Тоа ќе биде пријатно да притиснет

Две Моќ Опции : Двојна моќ опции, соларна енергија или од резервната батерија опција, сончевата енергија

Симпатична и едноставен калкулатор можеби ќе го привлече вниманието на многу луѓе.Најдобри еднорози по

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : К

【Погодно за Полнење】калкулатор поддржува да биде обвинет од страна соларни или резервната батерија, м

【За Публиката】Калкулатор е погодна за секој бизнисмен, работник, наставник, ученик или некој што треба

Apeach / Рајан 12Цифрениот Код.Управувани од страна на Соларна Енергија ИЛИ AG10 Батеријата.Силиконски grippy п

АБС материјал.Големина x 6.5 4.1 x0.27 Во.Лесен и пренослив : тоа не заземаат многу биро простор, но тоа е довол

Изглед : Голем екран 12малку екранот,разумни агол на гледање,директно одбор дизајн;рационализација на те

Cilculator за бројки проверка.Магијата калкулатор има итен случај копчето.Магијата Калкулатор исто така ви

Калкулатори со стандардни функции се погодни за многу прилики : бизнис, финансии, статистика, семејство,

Голем Екран голем екран прикажува податоци јасно.Нема детали за исчезнати.Соларна Енергија Донесувањ

Тоа е во согласност со човековите навики, удобно да го допрам, јасен и лесен за читање броеви, погоден за

Големина : 8.5 cm x 5.5 cm х 0.3 цм / x 3.35 2.13 x 0.12 (Прибл.).Материјал : Пластика.Ние ги почитуваме и да се негува секој

Please wait...