0
clear
  • LAKI МАЧКА 3 Дел Луксузни Мачка Закачка Играчка со 2 Пердув КОМПЈУТЕРИ - Природни Пердув Мачка Играчка - Интерактивна Мачка Играчки за Внатрешна Мачки - Стигнале Мачка
  • -20%
  • -20%
LAKI МАЧКА 3 Дел Луксузни Мачка Закачка Играчка со 2 Пердув КОМПЈУТЕРИ - Природни Пердув Мачка Играчка - Интерактивна Мачка Играчки за Внатрешна Мачки - Стигнале Мачка

LAKI МАЧКА 3 Дел Луксузни Мачка Закачка Играчка со 2 Пердув КОМПЈУТЕРИ - Природни Пердув Мачка Играчка - Интерактивна

DEN 1291.20

Достапност
Достапно за нарачка

✅ ПРЕКРАСЕН ЗАБАВА ЗА МАЧКИ : Мачките се луди за брка игри!Комбинираат низа и пердув во крајна интерактивни мачка играчка; нашите мачка пердув играчки се неодоливо мамка за мачки!Пердуви трепет низ воздухот, како птичји крилја.Мачка-надразнување повеќе не е тешка работа за вас.Мачката закачка играчка отпатува како птица и го активира мачка е природен инстинкт да бркаат и pounce, охрабрувајќи ги да се направи една здрава активност, додека истовремено да се задржат да се забавуваат.Три-дел стигнале мачка закачка е достапен во 4 различни бои избори Сина, Портокалова, Розова, и Крем.Можете дури и може да седат на каучот гледање ТЕЛЕВИЗИЈА додека надразнување мачки со оваа мачка закачка стапче играчка.Оваа мачка пердув стапче не само entertains и возови вашата мачка, но, исто така, да се изгради доверба и односи помеѓу вас и вашата мачка. ✅ ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : Ние додадете 1 резервни пердув замена во пакет за да бидете сигурни дека овој стигнале мачка стапче може да се користи за подолг период на време.Пердув играчка мачка стапче е одличен подарок за секој кој сака да гледа нивната игра мачки.Мачка интерактивни играчка доаѓа со лесни и 80см доволно долго стапче, плус 30 CM инчен доволно долго string, надразнување на вашата мачка е веќе рачна работа за вас.Спецификации : Бои : Сина / Портокал / Розова / Cream Stick Должина : 80 CMRope Должина : 30 CMPackage се Вклучени : 1 x Резервни Природни Пердув.Оваа ажурирани мачка пердув стапче играчка е совршен избор за мачките брка на игра.Одличен за аеробна вежба, овие мачка играчки стигнале прачки чувајте ги вашите мачки јасни и фокусирани.Мачките сакаат брка мачка стапче стигнале; пердув стапче мачка играчка создава одлично сврзување помеѓу вас и вашиот мачиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Усвојување на избор материјал со одлична изработка, мачка играчка доаѓа со мека пердув и е солзаотпорни

Ноќта на вештерките Catnip Играчки : Catnip Играчки изработени од мек чувствува материјал, исполнет со природ�

Даде домаќин отсутен компанија, не се плаши од тоа да се биде досадно дома ♥[Издржливи и Отпорни да Падн�

Мачка е вроден хантер : Дизајн со шарени и пердув,се огласува ѕвоното и контролира светлината закачка за

ГОЛЕМА МАЧКА ПЕРДУВ ИГРАЧКИ Мачки љубов птици, птици имаат пердуви!Види вашата мачка скок и pounce како зр�

Направен од висок квалитет на пердув / пролет материјал, издржлив и нетоксичен.Глушец во облик на кукла �

Сет од 3 Различни Мачка Вежба Играчки : Освен нервира риба,ветрот до кадифен глувчето со тркала и интерак

【Безбедно и издржлив материјал】Нашите производи се направени од ABS и PP материјал како и висококвалите�

Природни пердуви ќе го возбуди вашиот мачка и да излезат на "лов инстинкт".Овој интерактивен мачка игра�

На пердув и pompom создава рипка форма, смешни и привлечна за мачки.Премиум материјал, nontoxic и безбедно, исто

Со користење на овој kitty играчки, мачка надразнување повеќе не е тешка работа за вас.Овие tiktok мачка играч

【Големина & Тежина】 φ2.6 оз Мали димензии и мала играчки лесно да се врши, значи дека домашните миленици �

?Висок Qaulity & Safe Играчка?Овие интерактивни мачка играчки избрани се изработени од Високо Qaulity материјали,

Мачките одат само диви за овие едноставни жица закачка играчки,жица елемент ја прави играчка движат errati

Смешни Интерактивни Мачка Играчки : 3 разлика најпопуларните стилови мачка закачка стапче се најдобрит�

[НОНСТОП се ИГРА ВРЕМЕ] Наменета да им даде на вас и вашиот писе постојано играат време, дури и кога вие' �

Сега со светли нови бонбони и златните прачки и забава избор на ткаенини и сл.НА МАЧКАТА ПИЖАМИ – На multico

Litterboy Пчела рефил навистина носи од природните ловечки инстинкт на вашата Мачка.Мачките одат целосно за

Led шарени тркала.Smart индукција почне да работи за 5 минути.Траекторијата разновидност.Батерија 400m Ah бате�

Мачка пердуви закачка играчки направени еколошки и нетоксични материјали.Со шарени interchangle пердуви спа�

Вистински кастинг акција со кликнување на звук.Земја На Потекло : Кина.Пакетот Тежината На Производот Е

Please wait...