0
clear
  • Silverline Tools - Ratchet се Справи со Здраво-Torque - 3/8 / 202Nm
  • -20%
  • -20%
Silverline Tools - Ratchet се Справи со Здраво-Torque - 3/8 / 202Nm

Silverline Tools - Ratchet се Справи со Здраво-Torque - 3/8 / 202Nm

DEN 669.36

Достапност
Достапно за нарачка

Појачани и зацврстен хром vanadium челик.Еден раце реверзибилна ratchet механизам.Позитивни штекер механизам за заклучување со една рака притисни за да го ослободите.Тешко Cro Mo брзини до 202 Nm вртежен момент. 72 заби за парична казна, 5 ratchet акција.Тенок, ергономски, појачани и зацврстен хром vanadium се справи.Една рака е реверзибилна ratchet механизам и позитивни штекер механизам за заклучување со една рака притисни-за-порака.Карактеристики тешки Cro-Mo брзини за висок вртежен момент апликација и 72 заби за парична казна, 5° ratchet акција.Произведени ДИН 3122.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Н

Ова само израмнување цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.97 инчен / 50mm, 5.90 инчен / 150mm

[Отворен уво Audio] : Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика.�

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Материјал : ABS, Цврст дизајн, и прилагодливи, да ви помогне да снимате вашиот секојдневен живот.Прстен св�

2x ПОСТРОГИ отколку типични брише!Сите Намена, 9 Чистење Агент Формула.Илјадници користи отстрани маст, м

100% Богородица човечка коса.Без синтетички влакна или животински влакна се меша.Голема трајност.Трае и д

Голема Контрола : во Обезбедувањето на стабилен притисок прилагодување со висока точност, протокот фил�

За други лаптоп делови(LCD Горниот Капакшколка, LCD Пред РамкиБ школка, школка околу тастатуратаЦ школка,Д�

Ви благодариме!Потсетник : Ова производот се зема во вид.МЕРКИ : 44cm x 136cm совршено простор за вашиот плака�

100% Памук 3 ПАРЧЕ СЕТ : Сет вклучува 3 бронзени жица кошници со отстранлив природна боја ткаенина облоги : �

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр�

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може д�

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Слика број 1

Накит за складирање : Големи trinket случај со доволно простор за часовници, козметика и повеќе Со мал ринг�

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Подобро од користење на пластични или стаклени шишиња со �

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на Пенкала, Компактен Огледала и Пи�

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот �

Дознајте повеќе за нашите нови самолепливи позадина!Во потрага за парче декорација тоа е брзо и лесно д�

Обработка на звукот е 5 25m L (4) совети.Мерење 4" должина од 1 / 8" совет дијаметар.На microtips се така дизајнирани

Големина : 62 X48 X12cm.Материјал : пауловнија дрво текстура права, дрво светлина, дрво не е лесно да се деформ�

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.То�

✅НАЈВИСОК СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ, ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ Ние НЕ правиме никакви ЕВТИНИ дигитални caliper мере

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Вино, Полица Ѕид : Изгледа Носталгични и Модерна, Таа Може да Биде Беспрекорно се Интегрира во Широк Спек

Please wait...