0
clear
  • JYDQM Нерѓосувачки Челик Бања Стаклена Полица 2 Ниво Калено Стакло Двојно Палубата Ѕид Монтирани, (Големина : 50X8X43.5CM)
  • -20%
  • -20%
JYDQM Нерѓосувачки Челик Бања Стаклена Полица 2 Ниво Калено Стакло Двојно Палубата Ѕид Монтирани, (Големина : 50X8X43.5CM)

JYDQM Нерѓосувачки Челик Бања Стаклена Полица 2 Ниво Калено Стакло Двојно Палубата Ѕид Монтирани, (Големина : 50X8X43.5CM)

DEN 15380.64

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Материјал : не ' рѓосувачки челик (водоотпорен, рѓа-доказ, не-исчезнува) + калено стакло (7mm дебели, не е кревка).Карактеристики : брод-во облик на стакло, лесен за чистење, зголемената парапет, круг база, не се лизга силикони, мултифункционален складирање.Применливи места : бања, wc, кујна; Применливи предмети : toiletries, крпи, бања крпи, бања топки.Инсталација метод : 6mm дупчење инсталација (комплетен прибор); носивоста (прибл.) : 35 кг.Димензии (должина x ширина x висина) : 30/40/50x8x43.5cm.Материјал : не ' рѓосувачки челик + калено glass Color : Silver Style : Европската style Quantity : 1 Weight (прибл.) : 2-4 kg Process : огледало polishing Rinse површината со редовно вода и исушете со мека cloth Clean тешко да се отстрани нечистотијата со неутрална со блага течни и безбојни стаклени cleaner Try да се избегне контакт со кисели средства за чистење, груби материјали или абразивни cleaners Easy да се соберат со лесно да се следат настава и сите потребни хардверски предвидени, цврсти и издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Приближните Димензии 15.Ве молиме имајте на ум дека овој објект е рачно насликани па објектот ќе добиете

Декорација & Складирање Полица : Окофаќање и разновиден.Одличен украс за вашата дневна соба, канцелариј

Производителот гаранција може да не се применува.облик bookend стил.Ѕидот полиците во мат сива заврши.Обез

✔️ЛЕСНО СОБРАНИЕТО димензиите на ѕидот монтирани виси полица е 13.YYDSLEE ѕид полиците може да ви помогне!

Додадете дополнителни shelving простор за вашата соба, ќе се погрижи вашите омилени книги или фото албуми н

достапни во thre големини : Мали 15cm висок, средни 20cm високи и големи 25cm висока.достапни во 16 бои.направени о

Ѕид‑монтирани дисплеј мала полица, погоден за дом, канцеларија, продавница, студио соба, итн.Лесно да се

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач

✿Земја Селски Оркестарот : Тоа може да донесе малку на земја рустикален стил во вашата куќа со оваа прек

Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Добредојдовте на нашата продавни

Обеси на речиси секој ѕид и да видиме за себе само како импресивен тоа изгледа сите на свој или се креати

Во исто време, ние сме секогаш се стреми да се направи секој детал совршен и се посвети на давање на наши

Изградени со ABS, обезбедување на убавината, квалитетот и долговечноста, и противењето секојдневно гребн

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач

Големина : Дрво Виси Полици : 18" во висина, дрвена полица е 17" во должина.Месечината pahse ѕид виси : 55" должин

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

✱Полица има висока стабилност дизајн, висок квалитет на дебел материјал производство, уникатна израбо

Најдобар Избор Во кујната, пловечки полица може да се користи за да се стави леќата шишиња, пешкир носит

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

ГОЛЕМИНА : 31 во W x 4 во D x 5 во.СТИЛ : Stafford помеѓу е подготвен да се наслика или да ја напуштат природни за пр

Табови на 2.Неколку популарни Multikeep Кутии : .5 во 100% БАМБУС : Повеќето чај кутии се користи лажни композитн

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи

Нашите ново дизајнирани кану табела е 100% рачно изработени од страна на искусен и вешт чамец градител.То

Бесплатни Прилагодување на Агол : Каде и да го инсталирате, како на пример монитор за компјутер или проз

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач

Декоративни дрво ѕид ѕид полица со куки за entryway или кујна организација.Цврсто дрво плак има полица и кук

16инчен гроздобер темно кафеава боја на дрво ѕид монтирани entryway лебди полица совршен за чување mail и мали

Please wait...