0
clear
  • GIGABYTE B550 AORUS ПРО (НА4 AMD/B550/ATX/Dual М 2/ SATA 6Gb/s/USB 3.2 Генералот 2/2.5 GbE LAN/ALC1220-VB/RGB Мешање 2.0/PCIe4/DDR4/Игри на среќа матична Плоча)
  • -20%
  • -20%
GIGABYTE B550 AORUS ПРО (НА4 AMD/B550/ATX/Dual М 2/ SATA 6Gb/s/USB 3.2 Генералот 2/2.5 GbE LAN/ALC1220-VB/RGB Мешање 2.0/PCIe4/DDR4/Игри на среќа матична Плоча)

GIGABYTE B550 AORUS ПРО (НА4 AMD/B550/ATX/Dual М 2/ SATA 6Gb/s/USB 3.2 Генералот 2/2.5 GbE LAN/ALC1220-VB/RGB Мешање

DEN 5039.76
DEN 4574.00

Достапност
Достапно за нарачка

5 Gb E LAN со пропусен Опсег Management USB 3.Dual Channel Не-ECC Unbuffered DDR4, 4 DIMMs. 0 Подготвени x16 Слот.ЗАСИЛУВАЧ-UP Аудио со ALC1220-VB и WIMA Кондензатори за Задните 120d B SNR.Точно 12+2 Фази Dr MOS со PWM Doublers дизајн за да овозможи стабилно напојување на ПРОЦЕСОРОТ.24pin+8pin Солидна Pin CPU Моќ Конектори.Напредни Термички Дизајн со Перки-Низа Heatsink и Директен Допир Heatpipe.2 Gen2 Тип-C & HDMI Support RGB ФУЗИЈА 2.Поддржува 3-та Генерација AMD Ryzen Processors Dual Канал ECC/ Не-ECC Unbuffered DDR4, 4 DIMMs True 12+2 Фази Дигитални VRM Решение со 50 A Dr MOSAdvanced Термички Дизајн со Перки-Низа Heatsink и Директен Допир Heatpipe Ultra Трајни PCIe 4.Dual Ултра-Брзо NVMe PCIe 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Име на производ : Breadboard Посветен Моќ Модул;Влез : DC 6.512 V.Излез : наизменична СТРУЈА 3.3 V 5 V;Конектор Тип : USB2.0

Приклучок : LGA1155 Меморија : 4x DIMM.Складирање Опции : SATA.Форма Фактор : ATX.Tyan S5512 Intel Приклучок за LGA1155 DDR3 SATA 6 GB /

★Материјал : Силикон ★Да се подобри ефикасноста на вашиот обработка на слика ★Компатибилен за Apple Macbook.

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в�

Постабилна и издржливи од обичните кондензатори.На матичната плоча користи модуларен и голема топлина

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

ASRock Супер Легура.Поддржува 7 и 6 Генерација Intel Core TM i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron Процесори.Поддржува DDR4 2400 / 2133 1 PCIe 3.0

5начин Оптимизација со 1 клик overclocking.Reinvented Supreme FX 2015 Аудио со врвот до дното надградби.Intel Gb LAN & MUMIMO 2 T2 R 802.11

10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 10 PCS 2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050

493987001 – Горниот Капак (вклучува Touchpad, Touchpad кабел, Отпечатоци читателот одбор w / кабел) 493986001 Прекинувач П�

LGA1151, Поддржува 6 Генерација на Intel Core Процесори.Intel USB 3.1 со USB ТипC 2 SATA Изразат конектори за до 16 GB / s за пре�

Синхрони исправање, Висока ефикасност, 6.Висок квалитет на USB порт.Ултраниска статична струја 0.Не треба �

Опис на производот Хардверски Спецификации Чипсет ESPRESSIFESP32 240 MHz Xtensa еден / dualcore 32битна LX6 микропроцесори

【ЗА INTEL ASUS】Z590 / H570 / Q570 / B560 / H510 серија, Z490 / H470 / Q470 / B460 / H410 серија, Z390 / Z370 / H370 / Q370 / B365 / B360 / H310 серија, X299 сери�

2.5" да 3.5" адаптер за монтирање заградата за SSD.Изработени од метални материјали, цврсти и издржливи.Тип : �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Други брендови испрати biosот кодот на ЗЗК заглавјето, и некои испрати до PCI слот.Четири слој PCB дизајниран

Лаптоп, лаптоп плоча логика главниот систем одбор.Dell Latitude E6320 со интегриран CPU Intel i52520 M.DDR3 RAM меморија (2 сл

2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 2.5 HDD / SSD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 М

Поддршка за 3та Генерација AMD Ryzen процесори и идните AMD Ryzen процесори со надградба на biosот.Поддржува dual chann

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф�

Please wait...