0
clear
  • Revlon Супер Lustrous Кармин, Сребро Розова Град 0.15 оз (Пакување од 5)
  • -20%
  • -20%
Revlon Супер Lustrous Кармин, Сребро Розова Град 0.15 оз (Пакување од 5)

Revlon Супер Lustrous Кармин, Сребро Розова Град 0.15 оз (Пакување од 5)

DEN 833.52

Достапност
Достапно за нарачка

Витамини и moisturizers.Меки и мазни усни.Пломби во боја.Liquisilk формула.Крем текстура.На Revlon Супер Lustrous Кармин е влага-богат, свила-преплавена и витамин исполнет за да планирам за мазна.Овој кармин обезбедува лесен, и блескава боја, со навлажнувачки сјај.Богата боја и неодолива сјај создаде гламурозен изглед.Овој кармин доаѓа во различни живописни, незаборавни бои и завршува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тетоважа кармин направен со природна состојка,Додадете усна боја формула, светла и трајна боја.Тетоваж�

Појавата на мат кармин поставите усвојува дизајн на слушалка кутија, што е исклучителна и лесно да се но

Долготрајни се носат.Максимизиран боја влијание.Остава усна мека и крем мазна.Некоја иновација во карм�

Направени од висококвалитетни материјали, трајни, нетоксични, безбедно, еколошки, перат, погоден за 12.1 mm

ЧИСТА КАРМИН ЗА ГОЛЕМ ГРАД СЈАЈ : се Постигне врвотдолар изглед со Winky Лукс е Purrfect Pout.Оваа симпатична мач�

[Долготрајни и Водоотпорен Кармин] : Тоа се Витамин Е, восок, растително масло и други природни состојки.�

【Лесно Мрзливи Кармин】Наменета за мрзливи луѓе или на оние кои имаат потреба од брз шминка.Мрзливи кар

Уникатен дизајн на пакување : Ова Усна Глазура има една прекрасна шише вино форма и 6 усна бои за да избер

Овој сестран усна сјај мерки 6.Овој крем може да се покрие од чиста да медиум, и има различни нијанси на к�

Секси Боја : Високо Пигмент, Металик Сјај, Мазна Текстура, да Ви Даде Свиленкаста и Поставен на Блескави �

На кадифена мат текстура ќе глајд на вашите усни луксузно без да се грижите за сушење.Нејзините крем тек

1 Мат Кармини донесе посебна формула за да се постигне мат финиш уште не сушење ниту дебели како и обично

Да биде меѓу првите да се обиде тоа.Прекрасна боја.Зголемува сјај.Изгледа и се чувствува неверојатна со

Нашите долготраен кармин ќе направите вашиот живот полн со шарм.Ова е многу едноставен, многу убава и ле

★ На мат течен кармин содржи висока јачина на пигменти, кои веднаш може да се создаде храбар мат усните.�

Please wait...