0
clear
  • Чипка Пред Перики Човечка Коса на Телото Бран 13x4 Чипка Фронтален Перика Пред Извлечен со Бебе Коса Бразилецот Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Denisty Природна Бој?
  • -20%
  • -20%
Чипка Пред Перики Човечка Коса на Телото Бран 13x4 Чипка Фронтален Перика Пред Извлечен со Бебе Коса Бразилецот Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Denisty Природна Бој?

Чипка Пред Перики Човечка Коса на Телото Бран 13x4 Чипка Фронтален Перика Пред Извлечен со Бебе Коса Бразилецот

DEN 5039.76

Достапност
Достапно за нарачка

Зошто да Изберете Atilck 13x4 тело бран Чипка Пред Перика Човечка Коса?.Ние сме Посветени на Обезбедување На Висок Квалитет на Вистинска Човечка Коса Производи за Да им Помогне на Жените да се Изгради Самоуверен Став Кон Животот Да го Истражуваат Нивниот Шарм и се Шири Идеи за УБАВИНА, СЛОБОДА, МОДАТА, и ЕЛЕГАНТЕН .Имаме Сопствен Професионален Фабрика Со Строга Контрола на Квалитетот И Квалификувани E,mployees.Ние Ќе Се Фокусираме На Продажба На Високо Квалитетни Човечка Коса.Лесно да се постигне diffirent стилови.Природни косата.Природен изглед.Просечната големина, погоден скоро.Капа Тип : Glueless Никој Чипка Пред Перики, Нови Велкро Кршење Дизајн.Капа Големина : Средна Големина Капа (22"-22.5") во Парк.Капа Структура : Glueless Човечка Коса, Перики со 4 Чешли и Прилагодливи Ремени, Тоа Може да Одговара на Повеќето Луѓе Совршено, Лесно да се Носат, Трае Само 2 Минути!!!.Без лепак, без гел.Реални. 10-ти да носи перика е можно.Мрзливи девојка одобрени.Со Cuticle Слоеви Непроменети и Сите се Соочуваат со во Иста Насока, така што Косата ќе Не Метежот.Може да се Исправи, Завиткан, Обоена како Свој Коса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго�

Губење на Материјал : Кадрава HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса; Отсечени од Млада Здрава Девојк

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

Заврши и да се исправи косата со соодветна температура.5"Уво до уво (крстот на врвот) : 12.Разделба Простор

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч�

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

по природни воздух за сушење, навивам може да се чуваат како оригиналот.Губење на средството за смекнув�

Некои од вода и средство за смекнување на косата и кадрава коса производи за нега може да биде многу кор�

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.ако не,ние ќе ги организираме �

【Добар Дизајн】Краток браун перики за жените ќе се донесе еден сосема нов вас за неколку секунди.Природ

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер �

Материјал : Мат висока температура свила.Должина : околу 45СМ во должина.Мат високитемпература свила : не�

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Меки и удобни.Убавината Засекогаш Перика е направен од 100% богородица човечка коса и висок квалитет на ч�

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

БОЈА : Главната слика покажува RL6 / 28 Bronzed Sable боја; Bang Дополнителните Пред : 3 1 / 2", Круна 8 1 / 2", од Страна на :

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613 "Бо

Please wait...