0
clear
  • Деко 79 Складирање Кошница, S/2 21, 18, 16 W, Бела
  • -20%
  • -20%
Деко 79 Складирање Кошница, S/2 21, 18, 16 W, Бела

Деко 79 Складирање Кошница, S/2 21, 18, 16 W, Бела

DEN 5760.00

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики крајбрежниот инспириран дизајн за тоа се резервирани назад крајбрежни атмосфера.Овие крајбрежни-тематските правоаголна кошеви се направена со ткаени полипропилен.Тие поседуваат природен браун половината заврши над бела основа лак.Овие кошници се дизајнирани со 2 страна рачки.Овој сет на мерки 21"Lx15"Wx13"H, 18"Lx14"Wx13"H, 15"Lx12"Wx12"H. Организирање не е досадно кога имате неверојатна складирање кошеви за да се пополни.Исполнет со чевли, книги, ќебиња и повеќе, овие складирање кошеви се стилски начин да ги зачувате вашите работи.Се користи како шик и шармантна самостојни или сет на 3 организатор или décor.Се должи на рачно изработени природата на овој објект, не две ќе биде слично, ќе има мала разлика во форма, големина и боја.Направен во Индонезија.Овој сет содржи 2 гнездење складирање кошеви.Крајбрежните дизајн.Овој објект брод во еден картон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На Декоративни Кошница Е Многу Погодна За Чување На Играчки, Пелени, Ќебиња, Пешкири, ДвдА, Книги, Списан�

Изработени од дрвен материјал, издржлив, едноставна и сигурна.Можете да ги користите за да ги зачувуват�

Боја : Жолта.Материјал : Памук.Големина на : 18.00 X18.00 X25.00cm / 7.07 X7.07 X9.82in.Тоа е направен од високо квалитетен м�

Симпатична рачно ткаени bankuan морска желка кошница со капак ќе биде одличен прилог на вашето décor.Кошница

Тоа е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.Материјал :

Удобно мат текстура, квалитет на дофат на вашите прсти.Монтажни партиција дизајн, лесно и бесплатно да ј

СОВРШЕН ПРИЛОГ НА БАЊА ОРКЕСТАРОТ.Овие слатки мали кошеви потсетуваат на топло и елегантен вкус дека и �

На свитлива функција на кантите за коцка складирање значи тоа е и простор за заштеда и преносни, Кога не

Подарок : Совршен Складирање Кошница За Книги, Списанија, Уметнички И Занаетчиски Материјали, Облека, Об

Стилски, Но и ПрактиченНа декоративни кутии за складирање се дизајнирани со модерен и стилски модели, и

⭐【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】 : Ние обезбеди 100% задоволството на клиентите.ткаенини за складирање коцки ц�

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : На расклопна кантите се изработени од платно, еколошки, лесно да се чисти,

Ако не го користите, може да се свитка тоа и да го добие компактна.Дизајн со висок квалитет структура се �

Тоа е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.Материјал :

[100% ПРИРОДЕН ПАМУК & ТРАЈНИ] Нашата плетени кошници се направени од 100% природни памук БЕЗ хемикалии.Тие с

Бренд Purpose Quality производи и искрена служба.Сервис и ГаранцијаМали складирање кошница е со висок квалите�

Мултифункционален складирање кутија.Бесплатни редење, заштеда на простор, лесно да се најдете и да ги с�

Цврсти / Композитни Дрво.Отворен панел 2дел дизајниран полица собрани големина е 25...

База тип : Нозе.Отворете дното полица со покрена рабовите за да се спречи ѓубрето надвор од објектите.Бо�

Нивната тесна ткаат ќе ги направи многу издржливи и ќе трае неколку години.Едноставноста на рачно плете

Идеална Играчка Кутии Или Полица Корпи За Складирање Организатор Полиците, Bookcase, Биро И Повеќе.Ткаенини

Правоаголникот Складирање Bin : 15"Lx 11"Wx 9.5"H (38 x 28 x 24 cm), голем капацитет.Премиум Организатор Кошница : Надвор

Кошница е изработени од ткаени памук јаже,имаат долг животен век.Со рачки е флексибилен и да се носат resis

Производ Advantages Fabric кутии за складирање се ослободени од хемиски мириси и еколошки, Лен ткаенини е силна

Please wait...