0
clear
  • Yeejok 22mm Види Бендови Компатибилен за Фосилни Генералот 6/5E 44mm/Генералот 5 LTE/Генералот 5 Мажи Carlyle/Гарет/Жените Julianna/Генералот 4 Explorist HR Smart Watch, Milanese Јамка околу Рака&Soild ?
  • -20%
  • -20%
Yeejok 22mm Види Бендови Компатибилен за Фосилни Генералот 6/5E 44mm/Генералот 5 LTE/Генералот 5 Мажи Carlyle/Гарет/Жените Julianna/Генералот 4 Explorist HR Smart Watch, Milanese Јамка околу Рака&Soild ?

Yeejok 22mm Види Бендови Компатибилен за Фосилни Генералот 6/5E 44mm/Генералот 5 LTE/Генералот 5 Мажи Carlyle/Гарет/Жените

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

На 22mm замена нерѓосувачки челик солидна види wristband + мрежа milanese јамка види хривнија функција комбинација на функционалност и стил, одлична за мажи и жени во повеќето случаи. 22mm Брз Објавен Иглички се вклучени : лесен и лесно да се инсталира и да се одвои вашиот види.Погоден за повеќето нормални 5.5" да 7.8" (132mm-198mm) зглоб. 22mm широк Брзо Ослободување Pin Решетки се вклучени : лесен и лесно да се ослободи и да ја инсталирате, едноставно слајд брзо ослободување knob со прст.Направени од премиум мрежа ткаени од нерѓосувачки челик со парична казна полски, која обезбедува вентилирани, удобно, против пролизгување одговара, ажурирани двојно заклучен и пати во текот на јасни начин, цврсто сигурни и трајни.Компатибилен со : Фосилни Генералот 6 44mm / Генералот 5 LTE 45mm / Генералот 5 E 44mm(Не 42mm)/ Мажи е Генералот 5 Carlyle / Мажи е Генералот 4 Explorist HR / Жените Генералот 5 Julianna / Генералот 5 Гарет HR / Генералот 4 Спорт / Генералот 3 П Explorist / Генералот 2 П Основач / Генералот 2 П Маршал / Генералот 2 П Талкаат / П Основач / П Маршал / П Талкаат / П Crewmaster / П Грант / П Explorist / Патнички / машки Спорт 43mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Премиум Материјал : Одговара за 5.Motorola Мото 360 2 (Мажи 42mm 2015 година).Компатибилност : Garmin Vivoactive 3 / Vivoactive 3 Music

Компатибилни Модели : Компатибилен со Apple Види Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 SE сите верзии 41mm 40mm 38mm 304 од не ' рѓосу

Smart watch бенд и заштитни случај интегриран беспрекорно, се избегнува појавување на проблемот на различни

Бендот со направен од висококвалитет вистинска кожа, вентилирани дупки дизајн, меки и удобни за носење �

Специјалност Дизајнирана Мрежа Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Смисла и Обратно 3 Smartwatch.Замена на Бендот

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : На 22mm замена на зглоб види ремени може да се вклопат Samsung галакси watch3 45mm; Samsung Опре�

Официјално Лиценцирани NCAA Силикони Smartwatch Бенд Компатибилен со Apple Watch Сите Серија.Компатибилен со Apple Wat

69" Smartwatch, ако вашиот гледате е број на Моделот не е, како истите, ве молиме да не купувам ова види бенд.9" и �

【Компатибилни Модели】 RARF бенд е компатибилен со Apple види SE / Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, СИТЕ

Удобно се чувствуваат на вашиот зглоб, бендот е мазна и удобно на кожата.Компатибилен со Apple Види Серија

* Компатибилен Модел:Оваа smartwatch бенд за деца е компатибилен за verzon Gizmo види 2, Gizmo види 1 и verzon Дизни Gizmo.Ис�

Ве молиме проверете ја задната страна на вашиот watch да се најде 38mm или 40mm или 41mm или 42mm или 44mm или 45mm да би�

ПОКАЖЕ ВАШИОТ ДУХ Претставуваат вашиот тим во стил со оваа неверојатна силикони спорт бенд.Модерен и fun

【Компатибилни Модели】Ginkgonut 20mm Чипка силикони бенд компатибилен за Samsung Галакси Watch 4 40mm 44mm / Класичен 42mm

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П�

▶▶Бендови со Рамка во Овој fitbit блаже бендови со Метална рамка, да ви помогне да се заштити вашиот памет�

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали...

Компатибилни Модели : Компатибилен за да се види 3840mm ширина;Овие бендови се вклопува може да се компатиб

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : На 22mm замена на зглоб види ремени може да се вклопат Samsung галакси watch3 45mm; Samsung Опре�

Please wait...