0
clear
  • MASALONG Olecranon Ноктот Тактички се Справи со Отворено Ловечки Нож Челични ВФ-10 (Cangshi Камен миење)
  • -20%
  • -20%
MASALONG Olecranon Ноктот Тактички се Справи со Отворено Ловечки Нож Челични ВФ-10 (Cangshi Камен миење)

MASALONG Olecranon Ноктот Тактички се Справи со Отворено Ловечки Нож Челични ВФ-10 (Cangshi Камен миење)

DEN 1303.92

Достапност
Достапно за нарачка

Работ материјал : ВФ-10. Цврстина : 59-60 HRC (вакуум масло термичка обработка).Се справи со : Слоевит карбонски влакна(Силен ритам, и многу светлина материјал.).Вкупна должина : 229 mm; (9.0 ").Ефективната должина на ножот : 106 mm; (4.2 ").

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Од Производителот, Како и други Праз, на Stonewashed карактеристики задачаподготвен 3инчен нож, тенок, лесенз

АНИ8 Нерѓосувачки Челик Сечилото.Kraton / ABS Скали.Издржливи Kydex Обвивка w / Мулти Позиција Обвивка.Направе

Тоа е побезбеден и добро е да знаете нож во раката е подготвен за задачата ▶️ 3cr13 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СЕЧ

Потсетување : Превозот од НАС Запад Магацин, се проценува дека времето за испорака е 35 дена.Ергономски р

Пакет од 3 Ставки : Гран Начин Џеб Преклопен Нож со Дрвена Рачка со 100ft Тип III Paracord.Ружино дрво и блек метал

Сечилото е камен изми sleipner челик w / 59 HRC.Камен изми 6 A14 V оценка 5 титаниум алуминиумски рамка за заклучува

На Mc Innis Group, Inc.нуди автентична Marto бренд елементи, со целосна гаранција.Сечилото Материјал : Не ' Рѓосувач

10 инчен целокупната должина, 4.5 инчен нож, 5.5 инчен справи 8 CR14 Нерѓосувачки Челик со уникатни G10 палецот с

Вкупната Големина : 15" Инчи, 38.1 cm.Жилет Остар Раб.Квалитетот На Сечилото Материјал : Висок Квалитет На Д2 Ч

Потсетување : Превозот од НАС Запад Магацин, се проценува дека времето за испорака е 35 дена.Вкупна Должи

Реверзибилна : Промена или совет позиција или страна на која носи нож.На pocketclip е реверзибилна за советup

☑️【Комунални Нож со Остар Жилет Сечилото】Highcarbon D2 челик нуди исклучителна своите перформанси и убаво

▶100% Премија висок степен на Маслиново дрво материјал за создавање на свој нож и меч рачки ▶Со добра изо

Сечилото должина : 5 1 / 4 инчи.Вкупна должина : 9 3 / 8 инчи.Челик 1095 croван.Тип : Нож.Tanto Ножот.Боја : Црна.На Tanto

Целосната казна работ на ножот е лесно да се изостри и го задржува солидна предност додека stonewash заврши

Разноврсна дизајн за употреба во борба и кампување средини.Дебела целосна должина танг и здрав над мувл

Направен во Русија.Нерѓосувачки облоги и тешка лагер кодот чувајте го сечилото отворена и безбедна, со

Земја На Потекло : Сад.Објектот Пакет Димензии : 2.6 L X 7.4 W X 20.8 H (Cm).Објектот Пакет Тежина : 0.096 килограми.Тип

Please wait...