0
clear
  • L-Торба 02: Списание Багажник, Списание Носителот на Челик со Кожа Црвена Боја Инсерти, кои се Направени во Италија од страна на Limac Дизајн
  • -20%
  • -20%
L-Торба 02: Списание Багажник, Списание Носителот на Челик со Кожа Црвена Боја Инсерти, кои се Направени во Италија од страна на Limac Дизајн

L-Торба 02: Списание Багажник, Списание Носителот на Челик со Кожа Црвена Боја Инсерти, кои се Направени во Италија

DEN 7009.20

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Списание управување со носителот на челик со кожни вметоци.Структура е челик 25/10 насликани црна.Внесува се во кожа црна боја.Димензии см - 38 x 14 x 40 (h).Заврши со силиконски нозе дизајн limac направени во Италија.L-торба е нова линија на списанието рек дизајниран од страна на Gavemo.Изработени од челик со врзани кожни вметоци, тоа е уникатно парче во светот сцена.Заврши со силиконски нозе.Рамката е направена од челик 25/10 насликани црна.На влошки се направени од царински кожа на боја на вашиот избор.L-торба 02 е достапна во разни кожа бои : темно кафена, бела, црвена, кафеава, антрацит, црна, сив гулаб, патентиран дизајн со Gavemo.Произведено во Италија од страна на мајстор занаетчии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

113 / 4" x 95 / 8" Писмо, Големина, Десен Панел Список на Недвижности, Папки, 25 Папки По Пакет – Сива Боја.Preprinted о

Вклучува 6 писмо големина (97 / 8" W x 12" H) трајни датотека папки во assorted colors нека ви датотека и да ја организи

Боја(s) : Манила Канцеларија организација Папки за документи Документ организатор Датотека папка Бил ор

Боја(s) : Манила Канцеларија организација Папки за документи Документ организатор Датотека папка Бил ор

Please wait...