0
clear
  • Dell Inspiron 14-5406 14 Touch 8GB 256GB Intel Core i5-1135G7, Титан Сива (Продолжува)
  • -20%
  • -20%
Dell Inspiron 14-5406 14 Touch 8GB 256GB Intel Core i5-1135G7, Титан Сива (Продолжува)

Dell Inspiron 14-5406 14 Touch 8GB 256GB Intel Core i5-1135G7, Титан Сива (Продолжува)

DEN 1692.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија. 14-инчен (1920 x 1080) LED екран осетлив на допир Екран.Intel Core i5-1135 G7 Процесор (Quad-Core, 2.4 GHz, 8 MB Cache). 8 GB DDR4 системската Меморија. 256 GB Цврста Состојба Диск (SSD).Dell Inspiron Конвертибилна 2-во-1 Лаптоп : 14-инчен Inspiron 2-во-1 карактеристики многу флексибилност со четири флексибилни начини и Dell Кино во елегантни - остри дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

24 Џебови Чевли Организатор Детали : Материјал : Неплетени Ткаенини Еден Пакет Тежина : 0.Не плаќаат ценит

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр

[Отворен уво Audio] : Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика.

100% Богородица човечка коса.Без синтетички влакна или животински влакна се меша.Голема трајност.Трае и д

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот

Категорија име : bowies.Земја на потекло : Кина.Бренд име : Рамбо.Рамбо : Прва Крв Дел I Карактеристики две пар

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Монтана 4340, 4344, 4940 100% сосема нов и висок кв

ПРЕБАРАЈ Assisted Технологија (S.Резултатот е ножот кои извори се отвори веднаш откако е вработен, навидум п

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Обработка на звукот е 5 25m L (4) совети.Мерење 4" должина од 1 / 8" совет дијаметар.На microtips се така дизајнирани

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.То

Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Н

2x ПОСТРОГИ отколку типични брише!Сите Намена, 9 Чистење Агент Формула.Илјадници користи отстрани маст, м

Голема Контрола : во Обезбедувањето на стабилен притисок прилагодување со висока точност, протокот фил

Вино, Полица Ѕид : Изгледа Носталгични и Модерна, Таа Може да Биде Беспрекорно се Интегрира во Широк Спек

Празник шишиња и стакло носителите на забавен начин за да го прослават.Една исклучителна насмевка, лице

За други лаптоп делови(LCD Горниот Капакшколка, LCD Пред РамкиБ школка, школка околу тастатуратаЦ школка,Д

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Подобро од користење на пластични или стаклени шишиња со

Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може д

Близнаци Утешителот Сет.Сет вклучува : 1 Утешителот (66" x 86"), 1 Перница Шарлатан (20" x 26"), 1 Рамен Лист (66" x 96"), 1

Ова само израмнување цевка инспекција камерата поддржува видео 3 Во пропадна(1.97 инчен / 50mm, 5.90 инчен / 150mm

Ви благодариме!Потсетник : Ова производот се зема во вид.МЕРКИ : 44cm x 136cm совршено простор за вашиот плака

ADIDAS ЗА i PHONE i Phone XR; i Phone 6 / 6s / 7 / 8 / SE / 2 G; i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max; i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max; и i Phone 13 / 13 Pro / 13 мини.adidas до

Накит за складирање : Големи trinket случај со доволно простор за часовници, козметика и повеќе Со мал ринг

100% Памук 3 ПАРЧЕ СЕТ : Сет вклучува 3 бронзени жица кошници со отстранлив природна боја ткаенина облоги :

16 Канал Видео Recorder DVR Функција : Поддршка Live View, Складирање, Репродукција до 16 HDTVI / Аналогни / Аналогни HD

Please wait...