0
clear
  • Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за LG Х5 Андроид Една Сина
  • -20%
  • -20%
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за LG Х5 Андроид Една Сина

Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за LG Х5 Андроид Една Сина

DEN 525.84

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува. 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита за рабови и агли на вашиот LG Х5 Android Еден од капки.Изработени од мек силикон.Нови и робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашиот LG Х5 Андроид Еден : cut-outs се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.Дизајн и Стил : нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена за да се Релаксираат и да го вклучи во игра.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Acer Течни Jade Z од

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE [ЗАБЕЛЕШКА : НЕМА екран заштитник вклучени].Девојка случај се направени на п

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Blu Цртичка X2 од п

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот VМобиле XS од паѓ

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална зашти

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Xiaomi Mi 10 T Лајт 5 G

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси S21

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со Крикет Визија 2 [U304 AC, 2020 Ослободување] (Не Одговара Крикет Визија).Ни em

Ви благодариме!.Ако не сте задоволни со купувањето на нашите производи, ве молиме контактирајте ме прек

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита

Please wait...