0
clear
  • Уво Прстени за Братучед, Новинар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Новинар Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badass Бра
  • -20%
  • -20%
Уво Прстени за Братучед, Новинар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Новинар Братучед, Убаво Подароци за Братучед, Badass Бра

Уво Прстени за Братучед, Новинар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок

DEN 1198.80

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Новинарот дека е совршен начин да ја искажете вашата љубов!.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Овој накит е направен од .925 фунта сребро.Тоа е во облик на цвет со AAAA одделение кубни циркони накит и ливчиња се triple-обложено со 14 K злато.ГОЛЕМИНА - висината на earring е 1.18 инчи (30мм).ПРЕКРАСНА ПОРАКА КАРТИЧКА - пораката картичка што доаѓа со овој подарок сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето на личноста која го прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и да се најде задоволство во својот прекрасен дизајн!.ГАРАНЦИЈА за квалитет - производот е страна-полиран во Мајами, FL и испратени до вашата врата. 100% задоволството загарантирани!Порака картичка дизајниран од страна на Феникс Семејство Подароци.Овој пар на Новинарот Сончоглед Earring е совршен подарок за личноста која ви носи среќа.Sunflowers се познати по својата убавина и способност да се донесе радост.Направени од .925 sterling silver метал, овој ѓердан карактеристики една лоза која сигурно ќе заличи вашиот ден!Оваа ставка ќе пристигне подарок-подготвени во нашите сопствени пакување со една прекрасна порака картичка.Сертификат за Автентичноста Картичка - Карактеристики на Gear Bubble Печат На Автентичноста, со кој се потврдува дека накит е рачно изработени и направена во вистински .925 фунта сребро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм T2 VJ8 Ќерка Љубов Срцето.Големи

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Фармацевт �

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Bookkeeper тоа е

* Функција на скок прстен за прикачување dangles, шарм, кристали, или нешто друго што може да се замисли...

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Боја : Сребро.Дали ви се прави обетки, или сте ја изгубиле грбот на вашиот омилен пар, овие earring на грбот н�

Големина Инфо : нашите уво жици се околу 21~22mm долго, 13~14mm широк, pin : 0.7 mm; дупка : 1.8 мм, pin : 0.7 мм 10pcs / 5 парови с

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм Y5 MC7 Сијалица.Големина : Уво Па

1 Пар Јастреб, Орел Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм O3 RK4 Големина : Уво Пад : 28 x 23 x 5mm (1.10" x 0.91" x 0.20"

1 Пар Овална Cabochon База Празно 25x18mm Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм B5 LP2 Големина : Уво Пад : (Appro x

1 Пар Хармоника Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм U9 OZ6 Големина : Уво Пад : 30 x 25мм (1.18" x 0.98"),Earring Кук

Само го користите за да го направи вашиот личен обетки !.Сигурни да се направи повеќе елегантна и шарман�

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм D8 EH6 Був.Големина : Уво Пад : Го�

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Новинарите

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�

Производ Големина : 15mm.Боја : Злато / Сребрена.Одговара : Накит Материјали за Правење Накит додаток, рачно

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки I6 JU2 Месе

Спецификација : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Silver Size Табела : Внатрешна Големина : Прибл.Топло и

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В�

1 Пар Spider Нето Пајажина Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A4 RJ7 Големина : Уво Пад : (Appro x .)27 x 29mm(1.06" x

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Програмер �

Материјал : Алуминиум.Големина на : Како да се избере.Боја : Како На Сликата.Тоа е многу погоден за занает

1 Пар Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач

* Стандардни Големини Одговара на Повеќето Обетки / Уво Studs / Кристал Earring / 925 Sterling Silver Earring / Дијамант �

30 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабду

* Совршена earring наоди направете ја вашата сопствена парична казна earring накит Стандардни Големини Одгова�

Please wait...