0
clear
  • Уво Прстени за Братучед, Пожарникар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Пожарникар Братучед, Убаво Подароци за Братучед, B
  • -20%
  • -20%
Уво Прстени за Братучед, Пожарникар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок за Пожарникар Братучед, Убаво Подароци за Братучед, B

Уво Прстени за Братучед, Пожарникар Братучед Earring Подароци, Братучед на Братучед Подароци, Роденденски подарок

DEN 1198.80

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Пожарникар, тоа е совршен начин да ја искажете вашата љубов!.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Овој накит е направен од .925 фунта сребро.Тоа е во облик на цвет со AAAA одделение кубни циркони накит и ливчиња се triple-обложено со 14 K злато.ГОЛЕМИНА - висината на earring е 1.18 инчи (30мм).ПРЕКРАСНА ПОРАКА КАРТИЧКА - пораката картичка што доаѓа со овој подарок сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето на личноста која го прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и да се најде задоволство во својот прекрасен дизајн!.ГАРАНЦИЈА за квалитет - производот е страна-полиран во Мајами, FL и испратени до вашата врата. 100% задоволството загарантирани!Порака картичка дизајниран од страна на Феникс Семејство Подароци.Овој пар Пожарникар Сончоглед Earring е совршен подарок за личноста која ви носи среќа.Sunflowers се познати по својата убавина и способност да се донесе радост.Направени од .925 sterling silver метал, овој ѓердан карактеристики една лоза која сигурно ќе заличи вашиот ден!Оваа ставка ќе пристигне подарок-подготвени во нашите сопствени пакување со една прекрасна порака картичка.Сертификат за Автентичноста Картичка - Карактеристики на Gear Bubble Печат На Автентичноста, со кој се потврдува дека накит е рачно изработени и направена во вистински .925 фунта сребро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм X3 GJ2 Фустан, Здолниште Фустани

Само го користите за да го направи вашиот личен обетки !.Сигурни да се направи повеќе елегантна и шарман

Материјал : Бакар.Големина : 15 X13 mm.Боја : Како На Сликата.Тоа е многу погоден за занает љубовници.Можете л

Материјал : Железо.Големина : 19x18 mm.Боја : Како На Сликата.Тоа е многу погоден за занает љубовници.Можете л

30 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабду

СОВРШЕН ПОДАРОК Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, В

* Функција на скок прстен за прикачување dangles, шарм, кристали, или нешто друго што може да се замисли...

Спецификација : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Silver Size Табела : Внатрешна Големина : Прибл.Топло и

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм T2 VJ8 Ќерка Љубов Срцето.Големи

1 Пар Spider Нето Пајажина Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A4 RJ7 Големина : Уво Пад : (Appro x .)27 x 29mm(1.06" x

Производ Големина : 15mm.Боја : Злато / Сребрена.Одговара : Накит Материјали за Правење Накит додаток, рачно

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм D8 EH6 Був.Големина : Уво Пад : Го

30 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабду

1 Пар Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабдувач

Опис : 100 Парови earring затка и назад : пакетот вклучува 100 парчиња earring pin studs, 100 парчиња рамен earring грб, голем

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Болничар т

Материјал : Алуминиум.Големина на : Како да се избере.Боја : Како На Сликата.Тоа е многу погоден за занает

Големина Инфо : нашите уво жици се околу 21~22mm долго, 13~14mm широк, pin : 0.7 mm; дупка : 1.8 мм, pin : 0.7 мм 10pcs / 5 парови с

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Новинарите

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY

* Стандардни Големини Одговара на Повеќето Обетки / Уво Studs / Кристал Earring / 925 Sterling Silver Earring / Дијамант

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен и внимателен пар на уво прстени е премиум квалитет подарок за Bookkeeper тоа е

Please wait...