0
clear
  • Dimmable LED Прстен Светлина Камера Ringlight 20cm Пополнување Светилка со Tripod и Phone Држач за Видео во Живо Шминка
  • -20%
  • -20%
Dimmable LED Прстен Светлина Камера Ringlight 20cm Пополнување Светилка со Tripod и Phone Држач за Видео во Живо Шминка

Dimmable LED Прстен Светлина Камера Ringlight 20cm Пополнување Светилка со Tripod и Phone Држач за Видео во Живо

DEN 928.56

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен екстра лесно за шминка, во живо стриминг, стапките на станот, selfie фотографии, снимање, за снимање на видео клип, онлајн настава, темни предели vlogging итн.СО 64 СВЕТИЛКА МОНИСТРА Униформа 64 светилка монистра дистрибуција, ниска фреквенција мека светлина, не блескави.Лесна контрола на кабелот за напојување за вклучување/исклучување или вклучете го осветлувањето на владата ви се допаѓа.Карактеристики : Dimmable LED прстен светлина со широк затемнување се движат од ниво 1 до ниво 10.ШИРОК ЗАТЕМНУВАЊЕ СПЕКТАР Dimmable LED прстен светлина со широк затемнување се движат од ниво 1 до ниво 10, тоа е професионална алатка за создавање живеат видеа/снимање со паметен телефон или компјутер.ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ Обезбедат доволни и избалансирани природна светлина, и да ви донесе сенка-слободен отворот ефект.1-50 инчи Моќ : 5 W Напон : 5 V USB Кабел Должина : Околу.Универзален телефон носителот : Компатибилна со речиси СИТЕ паметни телефони со или без случај.Ги комбинира телефон носителот и selfie прстен светлина заедно, тоа е професионална алатка за создавање живеат видеа/снимање со паметен телефон или компјутер.Обезбедат доволни и избалансирани природна светлина, и да ви донесе сенка-слободен отворот ефект.Висина на tripod може да се прилагоди за да се задоволат различните потреби.9 инчен Работи Висина : Околу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ADIDAS ЗА i PHONE i Phone XR; i Phone 6 / 6s / 7 / 8 / SE / 2 G; i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max; i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max; и i Phone 13 / 13 Pro / 13 мини.adidas до�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Massey Фергусон 3425, 3435, 3445, 3455 100% сосема нов и �

Количка за да зачувате простор ★★★★★Декоративни★★★★★ 1.Повеќенаменски : Здрав кошница има доволно

Големина : 62 X48 X12cm.Материјал : пауловнија дрво текстура права, дрво светлина, дрво не е лесно да се деформ�

16 Канал Видео Recorder DVR Функција : Поддршка Live View, Складирање, Репродукција до 16 HDTVI / Аналогни / Аналогни HD

Се вклопува 1999 2016 година Ford E150 E250 E350 E450 E550 F150 F250 F350 FF 450550 Супер должност пикап камиони со акции кабината м

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

✔ИНДУСТРИСКИ ДИЗАЈН : Lumiled Гроздобер Ѕид Светилка.Стил : Индустриски, Традиционално, Арт Деко, Куќа, Селс

Појачани и зацврстен хром vanadium челик.Еден раце реверзибилна ratchet механизам.Позитивни штекер механизам �

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр�

100% Богородица човечка коса.Без синтетички влакна или животински влакна се меша.Голема трајност.Трае и д

Материјал : ABS, Цврст дизајн, и прилагодливи, да ви помогне да снимате вашиот секојдневен живот.Прстен св�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Подобро од користење на пластични или стаклени шишиња со �

Обработка на звукот е 5 25m L (4) совети.Мерење 4" должина од 1 / 8" совет дијаметар.На microtips се така дизајнирани

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот �

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.То�

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со

Ви благодариме!Потсетник : Ова производот се зема во вид.МЕРКИ : 44cm x 136cm совршено простор за вашиот плака�

2x ПОСТРОГИ отколку типични брише!Сите Намена, 9 Чистење Агент Формула.Илјадници користи отстрани маст, м

ПРЕБАРАЈ Assisted Технологија (S.Резултатот е ножот кои извори се отвори веднаш откако е вработен, навидум п�

Овој случај е само компатибилни со i Phone 11 ПРО.НЕ се компатибилни со i Phone 11 или 11 ПРО MAX.На adidas i Phone 11 Про слу

24 Џебови Чевли Организатор Детали : Материјал : Неплетени Ткаенини Еден Пакет Тежина : 0.Не плаќаат ценит�

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Празник шишиња и стакло носителите на забавен начин за да го прослават.Една исклучителна насмевка, лице

Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Н

Со голем капацитет отворен дизајн, може да се стави на облека и разни дребулии, тоа е валкана облека кошн

Please wait...