0
clear
  • Putars Навлажнувачки Кармин Поставите 5 КОМПЈУТЕРИ Усна Стап Навлажнувачки Сомот Кармин Комплет Усна Сјај Козметички Мазна, Мека
  • -20%
  • -20%
Putars Навлажнувачки Кармин Поставите 5 КОМПЈУТЕРИ Усна Стап Навлажнувачки Сомот Кармин Комплет Усна Сјај Козметички Мазна, Мека

Putars Навлажнувачки Кармин Поставите 5 КОМПЈУТЕРИ Усна Стап Навлажнувачки Сомот Кармин Комплет Усна Сјај Козметички

DEN 1600.80

Достапност
Достапно за нарачка

❤❤❤ Изберете оваа опција, ќе може да избере 5 бои што ги сакате, и кажете ни преку е-маил, ние ќе ви испратиме боја комбинација ви се допаѓа. 。◕‿◕。 Лесно да се Носат, Долго-траен, Природни, Водоотпорен. 。◕‿◕。 Карактеристики : материјал е мек,дури и мазна. 。◕‿◕。 Нерешено боја на усна линии сликовито. 。◕‿◕。 Производ : не-леплива,долготрајни боја и сјајни.Игран : Лесно да се Носат, Долго-траен, Природни, Водоотпорен IIngredient : Кармин Тежина : 20g Состојки : Масло, омекнувач, зачини, пигменти нето : 3.5 g Употреба Метод : Подготви соодветна liplines заедно усни Карактеристики : материјал е мек,дури,мазна Подготви боја на усна линии сликовито е Применливо типови на кожа : За сите типови на кожа на Производот : не-леплива,долготрајни боја и glossy How да го користите : во Зависност на тоа како што е применет, овој сестран оди од обезбедување на целосна покриеност на создавање на обоени усна.Пакет Содржина : 5 X Кармин .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЧИСТА КАРМИН ЗА ГОЛЕМ ГРАД СЈАЈ : се Постигне врвотдолар изглед со Winky Лукс е Purrfect Pout.Оваа симпатична мач�

Шминка.Дизајн на куќа : Bobbi Brown.Пол : Дами.Категорија : Козметика.Sub Type : Кармин Стап.Убавината група : Уснит�

????【3 pack Lipstick Поставите】 : 1 x Алое Вера Желе Кармин(на Забите) / / 1 x нежно безбоен Кармин / / 1 x безбоен Ка

Роуз пинк со топла, жолта полугласно.Со тоа е топла жолта полугласно, Beso работи најдобро за топло и неутр

Се богати, за задоволување на боја со COVERGIRL ColorlicioКармин.Овој кармин користи претрупан, хидратантна форм�

Нашите долготраен кармин ќе направите вашиот живот полн со шарм.Ова е многу едноставен, многу убава и ле

【Лесно Мрзливи Кармин】Наменета за мрзливи луѓе или на оние кои имаат потреба од брз шминка.Мрзливи кар

Лесен за употреба Quickliner од Clinique.Подготви две точки на горната усна е лак, цртичка преку долниот дел на до

【Боја се Менува】Магија температура промена на бојата lip balm може автоматски да менува боја на кармин со

Направени од висококвалитетни материјали, трајни, нетоксични, безбедно, еколошки, перат, погоден за 12.1 mm

МАТ ТЕЧЕН КАРМИН SET — Овој кармин сет содржи 10pcs мат кармини и 2 парчиња трепет кармини, од класичен актов

Опис : Тип : Кармин Трепет течен кармин сет за усна / лице / око , Долготрајни Високо пигментирани бои ефек�

Тетоважа кармин направен со природна состојка,Додадете усна боја формула, светла и трајна боја.Тетоваж�

1 Мат Кармини донесе посебна формула за да се постигне мат финиш уште не сушење ниту дебели како и обично

[Долготрајни и Водоотпорен Кармин] : Тоа се Витамин Е, восок, растително масло и други природни состојки.�

❤️【Течен Кармин Поставите】3 Pcs мат течен кармин сет се состои од различни комбинации на бои.Се создаде

❤【12 Бои Мини Кармин Поставите】3 Боја се Менува Желе Кармин + 3 Јагода Нане Apple вкус Lip Balm + 3 Мат кармин + 3, �

Оваа 2 in 1 мултитаскинг креда со мека и spreadable текстура која мешавини лесно на вашите усни и образи.Негова�

Мат течен кармин има висока јачина на инстант масти, неми усни пигмент.Многу издржливи кармин содржи на�

Премногу се Соочуваат Усна Вбризгување Екстремни Пчела Стинг Усна Plumper испорачува непосредни и долгоро

Високо пигментирани мат течен кармин, оддржување на интензивна боја payoff со лесни, вториоткожа, чувствув

Палетата на бои ги вклучува мат бисерна и трепет усна бои.Даде нов изглед со овој кармин.Тенок и лесен, т�

Појавата на мат кармин поставите усвојува дизајн на слушалка кутија, што е исклучителна и лесно да се но

Патување големина на кармин (0.08 мл.) во сребрена и појавување на промотивни случај.Боја останува доследе

Витамини и moisturizers.Меки и мазни усни.Пломби во боја.Liquisilk формула.Крем текстура.На Revlon Супер LustroКармин е в

Суптилна Софистицираност на Својата Најубаво Добиете совршено pout без случува overboard!Додадете сјај од ст

Please wait...