0
clear
  • Acorn Куршум Го Фати Од Не ' Рѓосувачки Челик 304
  • -20%
  • -20%
Acorn Куршум Го Фати Од Не ' Рѓосувачки Челик 304

Acorn Куршум Го Фати Од Не ' Рѓосувачки Челик 304

DEN 355.20

Достапност
Достапно за нарачка

Единица Мерка : 1 Секој.Acorn Куршум Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Заостануваат Завртка Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик-Вклучува 2 scrwes за Пролет Клип прилог.Пролет Фати Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик - Вклучува Бетон или Тула Сидро.Крај : Никел Позлата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тип : Вратата Фаќа & Вратата Поблиску.Материјал : Пластика.Максималната Должина : околу 10cm (види слики).Пр�

【Елегантен Дизајн】античкиот изглед вратата магнетни фати се фрлија марка "sunivaca" на дното.Кабинетот вр�

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите, силни и издржливи.Практичен и едност

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање ( не се вклучени).Coun

Апликации : доволно Силен да се задржи кабинет вратата, фиока, капак, лизгачки гардероба врата или duette за

Сите метални магнетни фати, обезбедување на квалитет и долговечност.Силни магнети може да се работи за �

Држи вратата и shutter затворени врати.Држи до 13 кг.Боја : Бела.Пакет 2 содржи : 2 поединечни магнети, 2 штрајк �

Овие вратата buffers се посебен систем дизајниран за да го забави затворање акција на секоја врата.Идеален

Уникатен бубачки форма.Притиснете за да ја отворите или затворите,силни и издржливи.Практичен и едност�

Солиден нерѓосувачки челик изградба, ' рѓа и набитост,со висок квалитет и долговечност.Погоден за кабин�

Материјал : не ' рѓосувачки челик / чист бакар.Спецификација : прилагодлив вратата на врвот bead.Net тежина :

17946 Вратата Фати Компатибилен Со Blodgett Опрема 90 Ден Производители Гаранција.Висок Квалитет Замена Дел.Ве

Лесно да се инсталира и да се приспособат.Спецификации : Случај Материјал=ПЛАСТИКА, Заврши=БРАУН, Држи С�

11 / 8" x 1" мерење.Поединечно пакувани.Челик заврши.Број на модел : DBC10 Deltana има докажано рекорд за исклучите�

Материјал : металик.Здрав фати обезбедува безбедна вратата затворање.Маслопротри бронзена боја, анти ' �

8" Центар до Центар Солидна Месинг Ноксвил Вратата се Повлече од Месинг Модерна Колекција Emtek вратата по�

магнетни фати.ковчегот го фати.вратата поблиску.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите �

100% Сосема нов.Совршен за спречување на кабинет или шкафот врати од удирање во ѕид додека ги отворате.Сил

Материјал : алуминиум.Исклучителна шема, класичен, елегантен.Цинк легура материјал, брусен површината, �

Предмет : Земи Го Фати.Фати / Latch Тип : Земи.Фати / Latch Отворање Акција : Се Повлече.Прилагодлив : Нема.Заклуч

Користете го ова на Оваа ротари земи го фати како едноставна, но ефикасна алтернатива на брави и катанци

Вие не треба да се користи за навртки или направете дупки во кабинет вратата, само откине лепливи ленти �

топката вратата latch.шкафот фати топката.вратата фати топката.Ние акции голем спектар на вратата, случај,

Име на производ : Двоен Ролери Фати.Димензии : 40 х 20 x 10мм (L*W*H).Боја : жолта.Материјал : ABS.Широкза употреба :

Големина : 200mm.Челик.Црна.Тешки.Пакет Количина : 48 Ние акции голем спектар на вратата, случај, кутија, бара

Име на производ : Магнетни Фати, Завртки се предвидени.Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосу

Двојно топката,може да биде инсталиран на кабинетот,ковчегот,фиока,врата и др.Идеален додаток за дом,ка�

Секој планината куќи една магнет што го држи постојано отворање кабинет вратата, фиока или накит кутија

Please wait...