0
clear
  • Revlon Фото Подготвени Kajal Интензивна Око Лагер & Осветлување - Синиот Нил - 0.08 оз
  • -20%
  • -20%
Revlon Фото Подготвени Kajal Интензивна Око Лагер & Осветлување - Синиот Нил - 0.08 оз

Revlon Фото Подготвени Kajal Интензивна Око Лагер & Осветлување - Синиот Нил - 0.08 оз

DEN 2280.00

Достапност
Достапно за нарачка

Крем формула глајд модели на непречено.Темно крајот е богата боја ви дава силен, храбар изглед.Се однесува лесно, без tugging.Земја на потекло сад.Крем формула глајд модели на непречено.Темно крајот е богата боја ви дава силен, храбар изглед.Се однесува лесно, без tugging.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Наградуваниот EYELINER Урбана Распаѓање 24 / 7 ПланирамНа Eyeliner Моливи се наградуваниот водоотпорен eyeliner мол�

Храбар драма за период до 24 часа интензитет.Аглеста четка ви дава прецизна примена.Крем, шлаг формула гл

✨【Elkизглед и Блескава Златен Сјај Декорација】Симпатична eyeliner молив цевка е исполнета со сјајот декор�

Водоотпорен.Ултра Црно Мастило.Дупка Со Доказ.Shaker Топката.Нашите Прецизни Longwear Течни Eyeliner нуди ултра цр

Добиете 2 eyeyurvedic kohl лагер Направени со чиста крави ghee и органско кокосово масло Природни состојки Чиста �

Дупка со доказ.Мазна апликација.Не острилка е потребно.Збогатен со шеј путер.Стигнале eyeliner.Долготраен, �

СУПЕРSIZE SET Вклучува три 24 / 7 ПланирамНа Eyeliner Моливи : Перверзија (BlackestЦрна со Мат Финиш), Корумпирани (Тем

Оваа единствена формула е комбинација на леснотијата на редовна eyeliner молив со мазност на гел, eyeliner.МАТ &

Прецизност Четка ултра парична казна прецизност eyeliner четка совет овозможува контрола кога цртање тенк�

За партијата, козметички шоу, во живо на шоуто, матурска вечер, танц партија, и свадба шминка.со уникатен

ОСТАНУВА ВО МЕСТО 24 ЧАСА : Овој богат мат финиш црна течност eyeliner е дупка со доказ и нема да се префрлите �

【Брза Смена】Лесно да се отстрани со шминка смена или чистење, масло, вие не мора да се грижите за пигмен

СТИГНАЛЕ EYELINER : Palladio Eyeliner Стигнале Eyeliner Молив има тенок, кредакако, лесензаприменуваат стигнале цевка д�

3 Бои Eyeliner Сет : Мат eyeliner црна, сина, кафена 3 во 1 eyeliner крем.на eyeliner шминка пенкало е мазна и може да се лизг�

【Двојнона чело Дизајн】 Нашиот печат eyeliner комплет доаѓа со модели печат на едниот крај,се користи за ок�

Givenchy.Make Up.Givenchy Веѓата & Лагер Parad' Очи Лагер.Parad Очи Течност Око Лагер #2 Кафени Легенда 3ml / 0.1 оз.Содржи ви�

12 сенки / eyeliner молив за вашата домашна употреба или професионално make up.Водоотпорен, не цветаат и долготр�

ПРЕМИЕРОТ + ТОЧНИ + СЕТ : Направи Последниот Премиер + Точни + Сет Поставување Спреј preps вашето лице, ја нам

Дупка со вода и отпорни : специјално формулиран за да остане стави за ситеден се истроши, тоа е совршен п�

Please wait...