0
clear
  • Дигитални ЧУВАР DW-VP1212T8P VMAX IP Плус 8-Канал 5MP Рое NVR со 4 Виртуелни Канали, (12TB HDD Вклучени)
  • -20%
  • -20%
Дигитални ЧУВАР DW-VP1212T8P VMAX IP Плус 8-Канал 5MP Рое NVR со 4 Виртуелни Канали, (12TB HDD Вклучени)

Дигитални ЧУВАР DW-VP1212T8P VMAX IP Плус 8-Канал 5MP Рое NVR со 4 Виртуелни Канали, (12TB HDD Вклучени)

DEN 1480.80

Достапност
Достапно за нарачка

Рекорд и да управуваат со еден сензор IP камери до 5 MP (2592x1920), со 80 Mbps максимална продуктивност (што е еднакво на 12 2.1 ПРАТЕНИК IP камери).Локалната власт за до 8 IP камери преку жител Рое switch.Комплетен систем на анализа во реално време систем, мрежа и Рое статус мониторинг. 4 сензор на текст, 1 аларм реле излез.Едноставен и бесплатен DDNS поддршка за далечинско управување.На VMAX IP Plus е лесен за користење Рое NVR која ви овозможува да се оди од власт до мониторинг во помалку од три минути!На NVR нуди уникатни карактеристики како што се CCIP камера енкрипција и внатрешни системи дијагностика, одржување на вашиот систем здрави, безбедни и навремени.Се комбинираат со DW Сведок стан за да ја вклучите камерата на паметен телефон или таблет во надзор камера која може да бидат видени и забележани на NVR.Располагање со 8 Рое пристаништа (проширување на 12 камери), на NVRs може да снима и да управуваат со еден сензор IP камери, до 5 Мегапиксели, со 80 Mbps максимална продуктивност.Се препорачува стан : DWPlus Стан.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Се вклопува 1999 2016 година Ford E150 E250 E350 E450 E550 F150 F250 F350 FF 450550 Супер должност пикап камиони со акции кабината м

За други лаптоп делови(LCD Горниот Капакшколка, LCD Пред РамкиБ школка, школка околу тастатуратаЦ школка,Д�

Материјал : ABS, Цврст дизајн, и прилагодливи, да ви помогне да снимате вашиот секојдневен живот.Прстен св�

Категорија име : bowies.Земја на потекло : Кина.Бренд име : Рамбо.Рамбо : Прва Крв Дел I Карактеристики две пар

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

ADIDAS ЗА i PHONE i Phone XR; i Phone 6 / 6s / 7 / 8 / SE / 2 G; i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про Max; i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max; и i Phone 13 / 13 Pro / 13 мини.adidas до�

1.Имаме строги барања за дизајн на производот и се исто така одговорни за вашата доверба 2.Рабовите се из�

Компатибилен со i Phone SE (2020 верзија САМО) & i Phone 7 / 8 (НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО ПЛУС МОДЕЛИ).Мека внатрешна slipcover

Косата е сјај, мек, дебел и не метежот и без пролевање; Со висок technic и нашата коса текстура трае Долго вре

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр�

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот �

Престане да се грижиш и да се ужива на отворено!.Одличен за изградба, тешка индустрија употреба, или како

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Монтана 4340, 4344, 4940 100% сосема нов и висок кв�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

2x ПОСТРОГИ отколку типични брише!Сите Намена, 9 Чистење Агент Формула.Илјадници користи отстрани маст, м

[Отворен уво Audio] : Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика.�

Обработка на звукот е 5 25m L (4) совети.Мерење 4" должина од 1 / 8" совет дијаметар.На microtips се така дизајнирани

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.То�

Со голем капацитет отворен дизајн, може да се стави на облека и разни дребулии, тоа е валкана облека кошн

24 Џебови Чевли Организатор Детали : Материјал : Неплетени Ткаенини Еден Пакет Тежина : 0.Не плаќаат ценит�

Големина : 62 X48 X12cm.Материјал : пауловнија дрво текстура права, дрво светлина, дрво не е лесно да се деформ�

Please wait...