0
clear
  • Hikvision ДС-7716NI-I4/16P-8TB 16-Канал 12MP 160 Mbps H. 265+ РОЕ Вградени Plug & Play NVR (8TB HDD Вклучени)
  • -20%
  • -20%
Hikvision ДС-7716NI-I4/16P-8TB 16-Канал 12MP 160 Mbps H. 265+ РОЕ Вградени Plug & Play NVR (8TB HDD Вклучени)

Hikvision ДС-7716NI-I4/16P-8TB 16-Канал 12MP 160 Mbps H. 265+ РОЕ Вградени Plug & Play NVR (8TB HDD Вклучени)

DEN 876.00

Достапност
Достапно за нарачка

До 12 MP. 16 IP Камера Влезови, 160 Mbps пропусен Опсег.H.265+/H. 265/H. 264+/H. 264/MPEG4 Компресија.HDMI Видео Излез До 4 K (3840 x 2160). 16 Независни Рое Мрежен Интерфејс На Камерата Конекции.Долго Растојание (100 до 300 m) Мрежен Пренос преку Рое.Независна HDMI, VGA и CVBS Излези. 4x (10 ТБ) SATA HDD, DVD-RW Опција.Smart Search и Паметни Репродукција.Алармот и Аудио I/O. ДС-7716 NI-I4/16 P NVR обезбедува висока резолуција, висока видео компресија, VGA и CVBS излез, и HDMI видео излез до 4 K. 16 независни Рое конекции нудат лесно подесување, и smart search и паметни репродукција направи лоцирање на специфични инциденти, брзи и точни.Dual-OS дизајн обезбедува висока систем сигурност, и Hikvision е заштитен ANR технологија гаранции за складирање сигурност кога мрежата е исклучен.ДС-7716 NI-I4/16 P поддржува live view, евидентирање и чување на до 16 камери истовремено, со резолуции до 12 ПРАТЕНИК.На клиентите ќе имаат корист од централизирано управување на камери и карактеристики како што се информации за увоз/извоз, навремени информации за дисплејот, на двонасочна аудио и VCA откривање аларми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Престане да се грижиш и да се ужива на отворено!.Одличен за изградба, тешка индустрија употреба, или како

Совршен екстра лесно за шминка, во живо стриминг, стапките на станот, selfie фотографии, снимање, за снимање

Детската соба : многу погодна за чување на детски играчки, бебе ќебиња, играчка кутии, играчки за складир

Со голем капацитет отворен дизајн, може да се стави на облека и разни дребулии, тоа е валкана облека кошн

16 Канал Видео Recorder DVR Функција : Поддршка Live View, Складирање, Репродукција до 16 HDTVI / Аналогни / Аналогни HD

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Рекорд и да управуваат со еден сензор IP камери до 5 MP (2592x1920), со 80 Mbps максимална продуктивност (што е еднак

Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Свит

Појачани и зацврстен хром vanadium челик.Еден раце реверзибилна ratchet механизам.Позитивни штекер механизам �

Обработка на звукот е 5 25m L (4) совети.Мерење 4" должина од 1 / 8" совет дијаметар.На microtips се така дизајнирани

Косата е сјај, мек, дебел и не метежот и без пролевање; Со висок technic и нашата коса текстура трае Долго вре

НОЌТА Filter Antiлесни оштетувања на филтерот за да може ефективно да се намали светлина загадувањето и да с�

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.То�

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр�

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

За други лаптоп делови(LCD Горниот Капакшколка, LCD Пред РамкиБ школка, школка околу тастатуратаЦ школка,Д�

Please wait...