0
clear
  • Eppar Нов Заден Покривот Спојлер Компатибилен со BMW X3 2018-2020 (Бела)
  • -20%
  • -20%
Eppar Нов Заден Покривот Спојлер Компатибилен со BMW X3 2018-2020 (Бела)

Eppar Нов Заден Покривот Спојлер Компатибилен со BMW X3 2018-2020 (Бела)

DEN 4559.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓаат Во Нови.Може да биде инсталиран Директно.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Модел е ист како на сликата шоу.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил година е иста како и листата шоу.Доаѓаат Во Еден КОМПЈУТЕР.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил модел и годинава е иста како и листа на шоуто.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Карактеристики : Наменета да им даде на вашето возило козметички надградба Трки инспириран аеродинамик

Изработен од ABS пластика (не FRP), материјал со дебелина 3 мм.Завршна површина рл, сива, unpainted "Топна" tuning обј�

*Добар fitment : Овој заден прозорец спојлер крило е добро одговара за БМВ Х5 G05 x Drive30d x Drive40i x Drive50i M50d SUV 2019 UP...

【Premium Material】Topquality АБС материјал, издржлив и отпорност за да се обезбеди траен услуга време.По инсталаци�

FITMENT : На AOSK Заден Спојлер за 20202021 Тесла Модел Y Тоа е дизајнирана според оригиналното возило, и совршено �

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

【Внимателен Дизајн】Спојлер дизајн обезбедува надолен притисок врз автомобил, кој ќе се компензираат �

Ве молиме не допирајте вода по pasting во рок од 48 часа.Тоа е лесно да се инсталира, кора исклучите лента на г

Доаѓаат Во Нови.Може да биде инсталиран Директно.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Модел е

Против Пролизгување и Отпорност на Абење : надградена педалот може лесно да се избрише исклучување песо

✔ Извршувањето спојлер прилагодена за е корола 20142017 Таа е дизајнирана според оригиналното возило и сов

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

ФАБРИКАТА СТИЛ СПОЈЛЕР ЗА 200813 NISSAN НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ НЕМА СВЕТЛИНА.ABS Удар Мувла Едно Парче Изградба.Делу�

Adhesiveness е послаба кога на температура под 10℃(50℉), со користење на косата посува за да се загрее на топлин�

Кутија) и испорака може да трае 10 до 30 дена, во зависност од дестинацијата и царинските постапки (брзи пр�

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

✔ Извршувањето спојлер прилагодена за Mustang GT500 20152020 Таа е дизајнирана според оригиналното возило и совр

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

БЕСПЛАТНИ 1година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на ГаражаPro предмети купени преку А

ТД Стил на Карбонски Влакна Багажникот Спојлер Крило за Супра A90 MK5 2019+ СП.Целосен Комплет Вклучува : Карб

ФАБРИКАТА СТИЛ СПОЈЛЕР ЗА 200813 NISSAN НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ НЕМА СВЕТЛИНА.ABS Удар Мувла Едно Парче Изградба.Делу�

✔ Извршувањето спојлер прилагодена за Mustang GT500 20152020 Таа е дизајнирана според оригиналното возило и совр

Функција : 2 осветлување сцени,кога ќе го вклучите дење работи светла, третиот кочница светлината остану

FITMENT 2014, 2015, 2016,2017, 2018, 2019, 2020 Infiniti Q50 Седан.КАРБОНСКИ ВЛАКНА СТИЛ Уникатни дизајни за да се Носи крајната в

Доаѓаат Во Нови,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е ист како на сликата шоу.Може да биде ин�

Се вклопува во 2008 2014 година МерцедесBenz CКласа 4врата седан (W204).Без дупчење, bolting, или каква било измена по

【Избраниот Материјал】Употреба супериорен ABS со избрани пластични материјали,тоа има одлична носатотп

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

Please wait...