0
clear
  • Убава Веѓите Дуо Рефил Светло Кафеава/Среден Браун Веѓа Во Прав
  • -20%
  • -20%
Убава Веѓите Дуо Рефил Светло Кафеава/Среден Браун Веѓа Во Прав

Убава Веѓите Дуо Рефил Светло Кафеава/Среден Браун Веѓа Во Прав

DEN 551.28

Достапност
Достапно за нарачка

Рефил во Прав за вашата Прекрасна Веѓите и Трепките Компактен Светло Кафеава/Среден Браун.Рефил во Прав за вашата Прекрасна Веѓите и Трепките Компактен.Светло Кафеава : Предложени за светлина русокоса, и црвена коса со фер тонот на кожата.Медиум Браун : Предложени за средни кафеава коса.Се вклопуваат заедно создаде совршена personlized браун веѓата.Нашите професионални полу-постојани прав, што се љубов направени во велика БРИТАНИЈА се високо пигментирани.Нашите прав се придржуваат лесно и на кожата и косата на веѓа. 2 бои во секој компактен, кои веднаш може да се земе вашиот изглед, од Ден во Ноќ дупка со Доказ Пот Доказ Отпорен на Вода Нема потреба за допир ups - во Прав Ќе Остане на 24 часа прав ќе трае од 1 - 3 години со секојдневна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ со Силиконска лажни кожата мека и светлина, подобар квалитет од редовните латекс лажн

Веѓата Линија Стигнале Око Браун Молив е толку лесен за употреба тесниот nib е совршен за создавање на ви

Карактеристики : Мапирање Веѓите String е лесен за употреба и издржливи, и цртање процес е побрз и повеќе то

Опис на производот Оваа тенок механички молив форми, дефинира, и ја пополнува веѓите за природен, полира

Ако постојат повеќе веѓите, веѓа налепници може да не држи.Нема потреба да се грижите за дожд и пот, добр

✅ Дали сакате да научат уметноста на веѓата ламиниране да се направи ВАШИОТ веѓите убава дома?Или дури

【ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД】Различен од традиционалните веѓа козметика, нашата затемнети веѓата гел содржи висо

Веѓата се Дефинираат и да се Пополни дуото е на двевоедно дефинирање молив и пополнување прав кој е совр

ЛЕСЕН НАЧИН ДА СЕ ДОБИЕ СОВРШЕН ВЕЃИТЕ ВО СЕКУНДИ! FENVIRN Веѓа Печат Комплет само што трае помалку од една

На mircofine двојнозаврши веѓата styler.Потсетува парична казна косакако потези на веѓите за совршенство изгл

Обновливи и практични веѓа stencils ви нудиме прецизен и лесен за следење.Microblading алатка со флексибилни раце

[3 во 1 ВЕЃА ПОСТАВИТЕ] 2 двокреветнизавршува веѓа моливи и двојна падна четка во оваа магија веѓа шминка

[Нема дупка со, Водоотпорен Веѓа Печат]Нашата Веѓа Печат Матрицата Комплет е специјално формулиран за д

ВЕЃИТЕ НА ТОЧКА Урбана Распаѓање Веѓата Сечилото Водоотпорен Веѓа Молив & Мастило Дамка испорачува деф

Тоа е комплетно водоотпорен, и го задржува вашата поставен веѓите на целиот ден, долго.Прво, нацртајте г

Нема потреба да губите време во мерење ако веѓите се на иста форма и големина како печат не на работа за

ХАОСБЕСПЛАТНА Професионална шминка за полнење; Нуди грижа и храна за вашиот веѓите; Лесен за употреба, Д

Please wait...