0
clear
  • ВЕТО PRO PAC MB2 (Hi-Viz Портокал)
  • -20%
  • -20%
ВЕТО PRO PAC MB2 (Hi-Viz Портокал)

ВЕТО PRO PAC MB2 (Hi-Viz Портокал)

DEN 405.60

Достапност
Достапно за нарачка

На MB2 HI-VIZ ПОРТОКАЛ торба accommodates и штити повисоки метри, анализатори и поправка алатки.Карактеристики солиден изградба, повеќе пространа џебови, внатрешни работи, тапацир, тешки патентите, и монтажни гумена рачка.На MB2 нуди трговци еден метар торба или мала алатка кеса и се повисоки верзија на нашата MB алатка торба.Изборен рамо, рака се продава одделно.Оваа торба е hi-видливост портокал ткаенина со рефлексивни акценти.Опис На MB2 HI-VIZ ПОРТОКАЛ торба accommodates и штити повисоки метри, анализатори и поправка алатки.Карактеристики солиден изградба, повеќе пространа џебови, внатрешни работи, тапацир, тешки патентите, и монтажни гумена рачка.На MB2 нуди трговци еден метар торба или мала алатка кеса и се повисоки верзија на нашата MB алатка торба.Изборен рамо, рака се продава одделно.Оваа торба е hi-видливост портокал ткаенина со рефлексивни акценти.Спецификација СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Торба Висина (БХ) : 13" Ширината (W) : 8" Длабочина (D) : 3" (33cm БХ x 20cm W x 8cm Д) Тежина (празен) : 1.5 кг/0.5 kg Внатрешниот Волумен : 190in3/3 L Max Товар : 15lbs/7kg МАКСИМИЗИРАН АЛАТКА КАПАЦИТЕТ на СКЛАДИРАЊЕ : 10 ентериер и екстериер алатка џебовите на разни големини Hi-Viz Изградба и рефлексивни акценти 2 метар џебови; има метри до 12.5" високи 2 Д-прстени & 4 малку продолжување џебови Метал спојувалка за каиш и појас слот Монтажни еластомер се справи & електрични лента за на рака ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ : рок на Гаранција : 5 Години (види Вето гаранција услови).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✅Патент Торба: Голема Мрежа ПрозорецТешкидолжност мрежа windows ви овозможи да се види сè во внатрешност�

ТЕШКИ АЛАТКА ТОРБИЧКА : тешкидолжност мултицел да се тркалаат алатка торбичка (Алатки Не се Вклучени) за

Pocket е безбедно запечатено со патент кои би ги алатки за безбедно внатрешноста.Ова е одлична алатка торб�

Тоа исто така може да се користи како молив случај, чанта или паричка торба, итн.Направен од висок квалит

СКРИЈ & ПИЈАЛОК Е 101 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Секој еден од Скриј & Пијалок е рустикален, издржлив на кожни произ

МАТЕРИЈАЛ : Оксфорд ткаенина ткаенина се употребува, високаперформанси материјал кој може да му одолее

Големина На : Прибл.35 x 25cm / 13.8 x.8 инчен (Lx W) Направен од 600 D оксфорд ткаенина надворешноста и 210 D внатрешни �

ТЕШКИ АЛАТКА ТОРБИЧКА : тешкидолжност мултицел да се тркалаат алатка торбичка (Алатки Не се Вклучени) за

➤ Алатка торба е направен од 1680 D оксфорд ткаенина, која е абразија‑отпорни, отпорно на гребење и водоот

【Практични】половината џеб торбичка има прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.Влажнадоказ, во�

Со силна шевови на работ, темата не е лесно да се изгубат.Со повеќе посебни џебови, тоа добар организатор

ИЗДРЖЛИВИ се ТРКАЛААТ АЛАТКА ТОРБА : Направен од здрав материјал на платно ткаенина што ја прави алатка

Оваа градина алатка торба е направен од цврст 600 D оксфорд ткаенина материјал кој е издржлив.Постојат вк�

Pocket е безбедно запечатено со патент кои би ги алатки за безбедно внатрешноста.Направени од 600 D полиесте�

На патент дизајн не е лесно да се пробие или солза, и на запечатување перформанси е подобро да се спречи,

XWith удобно рака, тоа е силен капацитет на носивост и е лесно да се носат кога патувате надвор.Има широк сп

Мулти‑функционални електричар е комплет има 12 внатрешни џебови за погодно сместување, и 10 надворешни џ

Please wait...