0
clear
  • WZ 70cm Бања Кабинет со Огледало Вратата Круг Ѕид Медицина Кабинет Огледало Кабинет Дрвена Рамка за Кујна, Спална соба (Боја : Дрво Боја)
  • -20%
  • -20%
WZ 70cm Бања Кабинет со Огледало Вратата Круг Ѕид Медицина Кабинет Огледало Кабинет Дрвена Рамка за Кујна, Спална соба (Боја : Дрво Боја)

WZ 70cm Бања Кабинет со Огледало Вратата Круг Ѕид Медицина Кабинет Огледало Кабинет Дрвена Рамка за Кујна, Спална

DEN 1106.40

Достапност
Достапно за нарачка

● Димензии : Дијаметар : 70cm/27.5 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13.5 cm/5.3 инчен, Складирање длабочина : 8cm/3.1 инч. ● Материјал : Нашата огледало кабинет е направен од премиум сребро огледало и Цврсто дрво , која ветува долг работен век; еколошки лакирана површина се чувствува мазна на допир. ● Бавно Отворање Дизајн : Ексклузивни бавно се затвори Вратата Технологија овозможи Пристап до Целата Медицина Кабинет, непречено бавно се затвори вратата со лесна контрола нуди голема погодно за вас. ● Уникатен Дизајн : Огледало и шкафот во еден, јасно слика за добивање подготвени за време на утринската рутина, додека одржување на сè во ред зад врата со нејзината пространа внатрешност. ● Лесно Да се Инсталира : задниот дел на кабинетот не е дизајниран со виси дупка која може безбедно да се инсталира било каде и е многу стабилна.Параметар : Име : Бања Огледало Cabinet Shape : Round Diameter : 70cm/27.5 inch Side ширина на огледало кабинет : 13.5 cm/5.3 inch Storage длабочина : 8cm/3.1 inch Material : Цврсто дрво + 4 слоеви од водоотпорен paint Colour : Црна, Златна, Орев боја, Дрво color Installation метод : Двоен виси дупка дизајн, дупчење и ѕид монтирање (со монтажа додатоци)Широка Примена : Костим за спална соба, бања, суета маса, хотелот и spas Product пакет : 1 * Бања Огледало Cabinet1 * Монтажа Accessories NOTE : ● Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало димензионални грешка.● Целиот процес на рачно изработени ќе имаат казна дрвени јазли и прирачник imprints, кој е нормален феномен.● Огледала се кревка производи, тоа е тешко да се контролира во транзит иако имаме спакувани добро.Ако има било какви проблеми за огледалото кога ќе примите огледало, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

МАЗНА ПОВРШИНА површината на watch стакло е мазна, отпорни на топлина, отпорно на гребење и носатотпорни.Л�

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид�

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Спецификација за производ Материјал : PE и Платн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ SHELVING ЕДИНИЦА : Направен од силна правобложени метал и високо квалитетни пластични кли

Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Нашите Сопствени Направени Седиште Опфаќа се компатибилни со

Ова го забавува е доволно пространа да се одржи на големи товари на перење.Употреба на повеќе од еден во

FOREDOM ОБВИВКА S77 НАДВОРЕШНИОТ FLEX ВРАТИЛО МОТОРИ ОБВИВКА 361 / 4" ДОЛГО.FOREDOM 77 Оригинални 361 / 4" ДОЛГО НАДВОРЕШН

Тоа доаѓа со мазна површина, едноставен и лесен за чистење.Замена Nurser Брадавиците, Пет Храна Силикони Ма

Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Материјал : Висок квалитет

Боја : ND64 77mm.Облик : Plano.Употреба : SLR камера филтер.Структура : SLR камера филтер.Материјал : Стакло.Опис : Item

Расте вашиот бизнис со најдобрите LED светла пари може да се купи!Имаме најбезбедно, најпаметните и повеќ

Направени од висококвалитетни материјали, сигурен квалитет, лесен и брз за инсталација.Ова е компактно

Лево Раце Помлад Сет Вклучува : Возачот (15"), Хибридни Дрво (22), #6 / 7 Песна(1 парче), #9 / p Железо (1 парче), Putter, Б

Индустриски дизајн модернизирани за денешните домови, ова двојно свет sconce носи чувство на минимализам �

DEN 1320.00

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово внатрешна или надворешна употреба.На

23 1 / 4"W x 39 3 / 8"H x 6"D Стил : Модерна / Современиот Планината Тип : Вдлабнати, Површински Облик : Правоаголни В

Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена бо�

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т�

60 GHz Процесор (12 MB Кеш, до 4.11 ac)се Поврзете на БезжичнаAC рутер за речиси 3x брзина, поголем капацитет и поши�

Вмрежување.Надзор Додатоци.Theia Ултра Широк CCTV леќа ротирачкифокусна авто ирис 1 / 3", 1 / 2.5", 1 / 2.7" КСмонт

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

Please wait...