0
clear
  • ПОБЕДНИКОТ ЕЛИТА - 4 Pc Пакет Синтетички Чипка Пред Перика (Рака-Врзана) од Raquel Велч, 4oz Mara Ray Перика Шампон, Пластични Перика Стојат и 19 Страница Belle на Надеж Q & A Guide (R13F25)
  • -20%
  • -20%
ПОБЕДНИКОТ ЕЛИТА - 4 Pc Пакет Синтетички Чипка Пред Перика (Рака-Врзана) од Raquel Велч, 4oz Mara Ray Перика Шампон, Пластични Перика Стојат и 19 Страница Belle на Надеж Q & A Guide (R13F25)

ПОБЕДНИКОТ ЕЛИТА - 4 Pc Пакет Синтетички Чипка Пред Перика (Рака-Врзана) од Raquel Велч, 4oz Mara Ray Перика Шампон,

DEN 8014.80

Достапност
Достапно за нарачка

Сакаше за неговата едноставност, Победник нуди кревката бенг, текстура дели на врвот со должина на круната и слоевит завршува.Подготвени да се носат синтетички влакна изгледа и се чувствува како природна коса.25" Тилот 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Природна боја изгледа природно Не restyle косата премногу често премногу тешко,или на косата, лесно ќе се д�

Некои од вода и средство за смекнување на косата и кадрава коса производи за нега може да биде многу кор�

【Коса Материјал】 Целосно машинанаправи перика, долгата брановидна перика е направен од висококвалите

Капа ИзградбаЧовечки Чипка Пред Перики со Среден Браун Чипка Боја и Средни Капа Големина(2222.Glueless Чипка �

Губење на Материјал : Кадрава HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса; Отсечени од Млада Здрава Девојк

【Добар Дизајн】Краток браун перики за жените ќе се донесе еден сосема нов вас за неколку секунди.Природ

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер �

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613...

Боја класификација : лен.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка

Постојат 2 прилагодување ремени во внатрешноста на брановидна природни црна перика, која може да се при�

Премиум Чипка Мус Багра – Идеален за жени користење чипка перики, синтетички ткае, природни плетенки, и

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер �

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот �

Никогаш не спие со влажна коса и ќе може да ја заврши за да се спречи заплитане.Правен Disclaimer Our перики се �

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Природни и Реални, Прави Кратки Боб Перики Чипка Затворање Перика Човечка Коса.Боб чипка пред перики чо�

Материјал : Мат висока температура свила.Должина : околу 45СМ во должина.Мат високитемпература свила : не�

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, б�

по природни воздух за сушење, навивам може да се чуваат како оригиналот.Губење на средството за смекнув�

Моделот покажува Pecan, но на листата е за Коко Крем.На Валентина Синтетички Перика од Орхидеи Колекција о�

Пакет 4 предмети : Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с�

Двојно двострано Перика Лента Еден перфориран перика лента со потење мрежа, што го прави двострано леп�

УДОБНО & ТРАЈНИ : Надгради Тело Бран Фронтален Перики Човечка Коса Чипка Исто како и Тонот на Кожата, 13x4 И

【Човечка Коса Перика】10 A одделение Бразилецот човечка коса перика, не метежот и минимална пролевање, в�

Please wait...